TOPO CENTRAS vs HIDRAULINES SISTEMOS & KOMPIUTERA (88:83)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Topo Centras" vos nepaleido pergalės iš rankų

Deivido Baikos dėjimas
2011 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 01:18 val., peržiūros: 4774

Gruodžio 12-osios vakarą, Kauno energijos sporto salėje B lygos Baltic Sport pirmenybėse susitiko "Topo centras" (šeimininkai) ir "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (svečiai). Rungtynes po labai atkaklios pabaigos ir galingo svečių spurto, vis dėlto nugalėjo šeimininkai rezultatu 88:83 (27:10, 22:17, 22:28, 17:28).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų uraganu 8:2. Tritaškį svečiams pataikė Marius Markevičius, o dvitaškį šeiminikams Deividas Baika. Svečiai pelnė dar du taškus, o toliau sekė "Topo centro" labai galinga atkarpa – 15:0 ir rezultatas jau 25:7. Iki ketvirčio pabaigos tris taškus pelnė svečiai ir du šeimininkai ir po pirmojo kėlinio rezultatas 27:10.

Po šalto dušo pirmąjame kėlinyje Hidraulinės Sistemos ne ką geriau pradėjo ir antrąjį. Per pirmąsias 2,5 minutės priartėjo trim taškais iki 32:18, tačiau po to sekė dar viena šeimininkų sausa atkarpa šįkart 7:0 ir skirtumas jau 21 taškas – 39:18. Šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir vėl kiek priartėjo. Tačiau į tai dar penkiais sausais atsakė Topo Centras ir skirtumas vėl 20 taškų. Iki ketvirčio pabaigos dar 5:3 laimėjo šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatu 49:27 priekyje "Topo Centras".

Trečiasis kėlinys prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu ir sužaidus tris minutes 57:34 užtikrintai pirmauja šeimininkai. Po penkis taškus apsikeitė abi komandos, dvitaškį pelnė Modestas Gailiunas ir skirtumas pasiekė 25 taškų ribą. Atkarpą 8:3 laimėjo Hidraulinės sistemos ir rezultatas 67:47. Čia pat keturis taškus be atsako pelnė Topo Centras, o į tai spurtu 8:0 atsakė svečiai ir po trijų kėlinių užtikrintai pirmauja Topo Centras 71:55.

Ketvirtąjį kėlinį labai susikaupę pradėjo Hidraulinės sistemos, jie pirmąsias 3,5 minutės laimėjo 12:5 ir skirtumą po labai ilgos pertaukos ištirpdė iki vienženklio skaičiaus. Kitas dvi minutes komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas užsilaikė apie tuos devynis taškus. Lemtinga buvo aštuntoji ketvirtojo kėlinio minutė per kurią Topo Centras įgijo 13 taškų skirtumą. Kai jau atrodė nugalėtojas šiose rungtynėse aiškus, šeimininkai pradėjo klysti lygioje vietoje ir labai sėkmingai tuo pasinaudoję svečiai sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau pergalei pasiekti pritrūko laiko ir galutinis rungtynių rezultatas 88:83.

Pakalbintas nugalėtojų atstovas po rungtynių teigė : Pirmoje pusėje pradėjome labai gerai, paskui atsipalaidavom, nes turėjom didelę taškų persvarą. Varžovai pradėjo pataikyti, daug praleidom tritaškių. Pagrinde tai atsipalaidavom.

Pralaimėjusių atstovas, paklaustas ko pritrūko iki pergalės teigė – Labiausiai tai trūko mūsų aukštaūgių, nesusirinko nei vienas, butų atėjęs nors vienas, būtų kur kas lengviau, nes nemažai bėdų pridarė jų aukštaūgiai. Rungtynės buvo labai atkaklios nors ir taškų skirtumas atrodė didelis, tačiau kovėmės iki galo, nepasidavėm. Rezultatas realiai neparodo skirtumo tarp komandų, manau ateitį juos nukalsim.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Jonas Ročka (26, 7/9 tritaškiai, 30 naud. bal.), Modestas Gailiunas (15), Deividas Baika (13, 5 rez. perd.), Vytautas Paulauskas (12), Kęstutis Dmitrijevas (10, 7 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tomas Gudaitis (19), Tadas Vasiliauskas (18), Marius Petrauskas (14, 6 rez. perd.), Giedrius Katliorius (13) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 gruodžio 12 d., 09:00 val.

tai kad viskas gerai 5*40=200 min. ir jos abejose komandose tiksliai paskaiciuotos, kame cia beda .Ar butina dabar net del minuciu verkti

Anonimas2011 gruodžio 12 d., 08:50 val.

Jei neiseina fiksuoti zaidimo laiko normaliai, tai geriau is vis to nedaryti, nes kai kuriu zaideju zaidimo laikas visiskai ne i tema.

"Topo Centras" nesunkiai iškovojo šeštąją pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Topo centras" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:36 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ilgą susitikimo laiką pirmavę išleido pergalę iš savo rankų (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)"Topo Centras" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 03:10 val.)"Topo Centras" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Topo centras" pranoko "United" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje įveikė "ASU & Pilėnai" krepšininkus (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:06 val.)"Forto Amicus & Gamteka" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Topo Centras" sutriuškino savo varžovus (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Sporto Manija & Vailendas" po galingo paskutiniojo kėlinio pelnė užtikrintą pergalę (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 23:00 val.)