Vilmista vs Karo medicinos tarnyba (71:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus

2013 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 01:44 val., peržiūros: 1271

Sekmadienio vakarą "Saulės" gimnazijos sporto salėje, "Rind" Įmonių lygos rungtynėse "Vilmista" surėmė ginklus su "Karo medicinos tarnyba". Po penkis krepšininkus surinkusios komandos susitikimą baigė "keturi prieš keturis" – penkias pražangas "KMT" komandoje surinko J.Meškauskas, o "Vilmistos" gretas paliko traumą gavęs G.Paškevičius.

Susitikimą pradėjo penki D.Vaitkevičiaus taškai, išvedę į priekį "KMT". "Vilmista" atsakė serija 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (11:7). Antroje kėlinuko pusėje svečiai neleido varžovams pelnyti nė taško ir susikrovė solidžią persvarą – 13:22.

Antrojo kėkinuko pradžioje "Vilmista" rungtyniavo kur kas sėkmingiau ir gan greit ištirpdė atsilikimą (20:24). tačiau "KMT" nenusileido ir susigrąžino iniciatyvą. Ir tik kėlinuko pabaigoje svečiai dar kartą priartėjo prie varžovų – 29:33.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo kariškiai, susigrąžindami devynių taškų pranašumą (31:40), bet "Vilmista" atsakė spurtu 9:0 ir rezultatą išlygino, o besibaigiant kėlinukui, išsiveržė į priekį 50:44.

Ketvirtajame kėlinuke abi komandos turėjo jau tik po keturis krepšininkus, ir tai labiau pakenkė "KMT" – šeimininkai ėmė stabiliai didinti pranašumą ir užsitikrino pergalę serija 8:0 (71:55). Susitikimas baigėsi rezultatu 71:58 "Vilmistos" naudai.

"Neįvertinom varžovų. Nebuvom nusiteikę tokiai kovai ir vos nenusvilom" po rungtynių atviravo "Vilmistos" gynėjas G.Mikėnas.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 27 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Plenta – 16 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zapalis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Paškevičius – 15 tšk., Darius Vaitkevičius – 14 tšk.

„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Vilmista“ pasiekė revanšą prieš „KTU“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)