SISTEMATIKA vs TRYS MEDŽIAI (69:75)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Trys medžiai" tik po pratęsimo palaužė "Sistematika"

2008 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 5300

Šiandien (11-06) "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių +" lygos ekipos "Sistematika" (šeimininkai) ir "Trys medžiai" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje tvirtai varžybas kontroliavo šeimininkų ekipa. Po ilgosios pertraukos svečiai puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir išlygino rezultatą. Paskutiniame ketvirtyje abi komandos žaidė panašų žaidimą , todėl po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 65:65. Pratęsime "Trys medžiai" buvo visa galva pranašesni už savo varžovus ir šventė sunkią pergalę rezultatu 69:75.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu.Rungtynių pradžioje žaidimas klostėsi gana apylygiai, tačiau nedidelį pranašumą visąlaik turėjo "Sistametikos" ekipa. Kėlinio viduryje svečiai savo atakas užbaigdavo baudos metimais. Tačiau šis žaidimo komponentas nebuvo labai sėkmingas (7/2). Po šios baudų metimų atkarpos rezultatas tapo lygus (11:11). Šeimininkams pavyko atsiplėšti nuo varžovų keliais taškais. Kėlinukui einant į pabaigą svečiai persvėrė rezultatą savo naudai , bet šeimininkai varžovams ilgai mėgautis pranašumu neleido ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 3 taškų persvarą 23:20.

Antrame ketvirtyje šeimininkai padidino savo persvarą iki 7 taškų (31:24). Po taiklių dviejų tolimų metimų ši persvara išnaugo dvigubai. Jų varžovai nesugebėjo atsakyti į spurtą ir po šio ketvirčio turėjo 14 taškų deficitą 41:27.

Po ilgosios pertraukos "Sistematikai" nepavyko toliau didinti atotrūkio. Netgi atvirkščiai – jų varžovai žaibiškai mažino persvarą. "Trys medžiai" spurtavę 11:0 priartėjo prie savo varžovų iki keturių taškų (50:46). Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko vėl išlyginti pranašumą , o prieš ketvirtąjį kėlinį rezultatas buvo lygus 55:55.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo sėkmingiau svečių ekipai. Jie pelnė 4 taškus be varžovų atsako. Tačiau netrukus šeimininkai persverė rezultatą į savo pusę (64:62). Likusį laiką abi ekipos rungtynes bandė pakeisti rezultatą tolimais metimais , tačiau dažniausiai jų bandymai būdavo netikslūs. Likus mažiau nei pusė minutės "Sistematika" dar turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau R.Bardausko ("Trys medžiai") mestas tolimas metimas pasiekė tikslą ir išlygino rezultatą (65:65). Šeimininkai dar turėjo progą persverti rezultatą , tačiau jų metimas nepasiekė tikslo. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 65:65.

Pratęsimą puikiai sužaidė T.Juodviršis ( "Trys medžiai" ), tempęs savo komandą link pergalės visą pratęsimo laiką (iš 10 komandos taškų pelnė 7) . Jų varžovai pritrūkę jėgų nesugebėjo pasipriešinti ir turėjo pripažinti pranašumą rezultatu 69:75.

"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)"Trys Medžiai" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Sistematika" tik po pratesimo įveikė "Vėjų Liniją" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Elektro montuotojas" po įtemptos kovos nugalėjo "Sistematiką" (2009 sausio 20 d., antradienis, 20:33 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Elektromontuotojas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sistematiką" (2008 gruodžio 30 d., antradienis, 20:31 val.)"Trys Medžiai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Energijos sistemų servisas" nušlavė "Sistematiką" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įveikė "Filter" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:51 val.)