Celsis vs Sabonio krepšinio centras (65:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 19 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“

2014 kovo 19 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1377

2014 kovo 19 dieną, įmonių lygos rungtynėse, A. Sabonio krepšinio centre susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir Sabonio krepšinio centras" (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi geriau svečiams, kurie greit susikrovė dviženklę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje ji kiek aptirpo – 12:18. Antrasis kėlinys jau klostėsi taškas į tašką, tačiau svečiai po dviejų ketvirčių skirtumą padidino dar trimis taškais – 30:39. Trečiame ketvirtyje jau dominuoti pradėjo Sabonio krepšinio centras, kuriepo trijų kėlinių pirmavo dvidešimties taškų skirtumu – 42:62. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai bandė perlaužti rungtynes, tačiau tam pritrūko laiko ir galutinis rungtynių rezultatas – 65:75.

Rungtynės prasidėjo svečių atkarpa 8:0, o į tai "Celsis" atsakė šešiais savo taškais, tik praleido tritaškį į savo krepšį ir rezultatas – 6:11. Penkis taškus surinko svečiai, keturis šeimininkai ir skirtumas šeši taškai – 10:16. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po pirmo ketvirčio rezultatas buvo – 12:18.

Antrasis ketvirtis klostėsi kur kas rezultatyviau ir per pirmą minutę komandos apsikeitė po penkis taškus – 17:23. Tuomet atkarpą 8:2 laimėjo Saboniukai ir skirtumas greit paaugo iki dviženklio – 19:31. Toliau sekė "Celsio" atkarpa 9:2 ir skirtumas aptirpo iki penkių taškų – 28:33. Iki kėlinio pabaigos svečiai dar kiek padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu - 30:39.

Trečiasis kėlinys vėl kiek geriau prasidėjo Sabonio krepšinio centrui, kurie laimėjo atkarpą – 5:10 ir skirtumas išaugo iki 35:49. Dar septynis taškus surinko svečiai,o trimis atsakė šeimininkai ir rezultatas tapo jau – 38:56. Iki ketvirčio pabaigos keturis taškus surinko "Celsis", o šešiais atsakė "Sabonio krepšinio centras" ir po trijų kėlinių – 42:62.

Ketvirtame kėlinyje "Celsis" dar pabandė kibti į atlapus svečiams, tačiau tam neužteko nei jėgų, nei laiko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 65:75.

"Celsis": Vidas Raudonis – 16 tšk., Audrius Bartkus – 15 tšk. (13 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 10 tšk.:

"Sabonio krepšinio centras": Tomas Pušinaitis – 23 tšk., Darius Sirtautas – 21 tšk., Vytautas Žvirblis – 18 tšk.

„Sabonio krepšinio centras“ palūžo lemiamame kėlinyje (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 21:52 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sabonio Krepšinio Centras“ krito po pratęsimo (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Sabonio krepšinio centras“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „KTU“ komandos (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)Solidi „Sabonio Krepšinio Centro“ pergalė ir garbingo žaidimo pavyzdys (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 22:27 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)