FARADA vs BANGA & LYGA.EU (61:92)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Banga & Lyga.eu"neturėjo vargo su "Farada"

2011 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 18:24 val., peržiūros: 3185

Sekmadienį(12.11), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Farada“ (šeimininkai) ir „Banga & Lyga.eu“ (svečiai) ekipos. Nuo pat primos rungtynių minutės į priekį išsiveržę svečių ekipos krepšininkai rezultatą tik didino ir tik rungtynių pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą. Rungtynių rezultatas – 61:92(11:25, 11:22, 11:27, 28:18).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo lygiu žaidimu, praėjus kelioms mitukėms rezultatas buvo 7:8, tačiau paskui svečiai spurtavo rezultatu 0:10 ir įgijo dviženklį pranašumą. Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o svečiai aikštelėje jautėsi laisvai ir užtikrintai. Rezultatas po kėliuko – 11:25.

Antrasis kėlinukas priminė pirmą, pradžioje komandos žaidė lygiai. Šeimininkams nepavyko sumažinti, tačiau ir svečiai nepadidino savo persvaros, bet iki kėlinio pabaigos likus kelioms minutės svečiai surengė spurtą, rezultatu 0:7 ir jų persvara jau tapo triuškinama. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 22:47.

Trečiajame ketvirtyje dar kelios svečių komandos geros atkarpos, 0:10 ir po kelių minučių 0:9, sužlugdė šeimininkų bet kokią likusią viltį. Svečiai mėgavosi žaidimu, o šeimininkams nepavykdavo pataikyti net būnant laisviems. Rezultatas po ketvirčio – 33:74.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje pasikeitė, tikriausiai dėl per didelio svečių komandos atsipalaidavimo, šeimininkams pavyko sužaisti neblogą rungtynių atkarpą ir šiek tiek sumažinti skirtumą. Beje, šeimininkams šiame kėlinuke taip pat pavyko permesti, tarsi užburtą 11 taškų ribą, tačiau tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Taigi rezultatas po rungtynių – 61:92.

Po rungtynių „Farada“ komandos treneris, Tomas Klimavičius sakė: "Prametė visi kas galėjo, taip nesisekė, kad...Tiek tritaškiai, tiek dvitaškiai nekrito. Varžovai stiprūs, bet turėjom sužaisti geriau. Iš tikrųjų toks rezultatas neatspindi mūsų komandos lygio".
„Banga & Lyga.eu“ komandos treneris, Grigorijus Selibovskis sakė: „Po netikėto praeito pralaimėjimo šiandien nuteikiau vyrus kovai. Nuo pat pradžių vyrai padarė visus derinius kurių prašiau, esu patenkintas tuo. Pavyko gerai apsiginti. Praktiškai neturiu priekaištų savo žaidėjams.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Farada" – Tomas Klimavičius 23 tšk. ( 17 atkovotų kamuolių), Kęstutis Kaupas 12 tšk.

"Banga & Lyga.eu"- Šarūnas Straševičius 24 tšk., Paulius Danisevičius 22 tšk., Imantas Ivanauskas 16 tšk.

"Banga & Lyga.eu" sezoną pradėjo užtikrinta pergale (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 11:44 val.)Banga & lyga.eu lengvai susitvarkė su Kauno Rami (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 00:29 val.)Banga & Lyga.eu vs Bipa – 68:64 (2011 spalio 28 d., penktadienis, 05:59 val.)"Banga & lyga. eu" iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:20 val.)Banga & Lyga.eu lengvai paėmė pergalę iš BC Ambi (2012 sausio 27 d., penktadienis, 00:12 val.)"Banga & Lyga.eu" paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė "Naną" (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 19:39 val.)Svečiai "Banga & Lyga.Eu" antroje rungtynių pusėjo tiesiog sutraiškė šeimininkus "Partizanai" komandą (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:25 val.)Lyg cunamis žaidę "Banga & lyga.eu" nušlavė Neveronių miestelį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Farada" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:07 val.)Be pralaimėjimų žengusi KK "Persvara" krito prieš "Farada" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)