Košmaras vs Advokatų kontora „Konsus“ (38:96)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 24 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos.

2014 spalio 24 d., Penktadienis, 20:32 val., peržiūros: 1220

Spalio 24-ąją "J.Dobkevičiaus" vidurinėje mokykloje šeimininkai "Košmaras" priėmė svečius "Advokatų kontora „Konsus“ " ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai atrodė trimis galvomis pranašesni ir rezultatas puikiai atspindėjo komandų meistriškumo skirtumą. Tik vieną kėlinį padoriau sužaidę šeimininkai sezono startą pažymėjo triuškinančiu pralaimėjimu 38:96.

Susitikimą svečiai pradėjo atkarpa 7:0,o ilgai netrukus persvara išaugo iki dviženklės 11:1. Šeimininkai niekaip nerado kelių link varžovų krepšio ,tuo tarpu jų oponentai lengvai pelnydami taškus pirmąjį ketvirtį laimėjo 22:7.

Antrajame-šeimininkai parodė gyvybės ženklus ir vedami Dainiaus Labašausko neleido per daug varžovams įsisiautėti,tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo. Kėlinio gale "Košmaro" lyderis gavo 4 pražangą ir buvo priverstas sėstis pailsėti. Tuo ir baigėsi šeimininkų sėkmingas žaidimas,nes "Konsus" šovė į priekį ir kėlinį užbaigę atkarpa 9:4 į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudami beveik dvigubai 46:24.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo taškų badu "Košmaro"ekipai,o neilgai trukus penktąją pražangą gavo Dainius Labašauskas ir šeimininkų žaidimas pavirto į visišką chaosą. 7 minutes jie nesugėbėjo pelnyti taškų ir pralaimėjo atkarpą 16:0,taip paleisdami varžovus į priekį 62:24. Kėlinio gale "Košmaro" ekipoje iniciatyvos ėmėsi Mindaugas Kluonius ir pelnęs 5taškus leido savo komandai išvengti sauso kėlinio. Svečiai šį kėlinį laimėjo 29:5 ir vienintelė intriga rungtynėse buvo tai ar bus pelnytas 100-asis taškas.

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas,kuriame svečiai tiesiog šlifavo savo derinius ir žaidė atsipalaidavę,ko pasekoje šeimininkai porą kartų užklupo juos nepasiruošusius ir pelnė greitus taškus. Visgi tai buvo tik momentiniai žybtelėjimai ir nors 100-ojo taško pelnyti nepavyko "Advokatų kontora „Konsus“ " šventė triuškinančia pergalę rezultatu 96:38.

Po varžybų nugalėtojų treneris Andrius Šiaulys sakė: " Šiandienos rungtynėse prisiminėm senus derinius,stengėmės juos naudoti rungtynių eigoje, todėl šis susitikimas buvo lyg indėlis į ateitį,kad kitą kartą būtume jau labiau susižaidę."

Košmaras: Dainius Labašauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kluonius – 9 tšk., Andrius Juravičius – 7 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 22 tšk., Lukas Jasevičius – 20 tšk. (16 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 16 tšk., Algirdas Janonis – 12 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą. (2015 vasario 06 d., penktadienis, 22:39 val.)Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:20 val.)Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)