ENVILT / TALGA & BIG vs KRASTA AUTO KAUNAS (81:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 21:25 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 00:54 val., peržiūros: 2270

Gruodžio 6 dieną 21 val 25 minutės, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko "Envil/Talga & Big" (šeimininkai) ir Krasta Auto Kaunas (svečiai). Rungtynes atsitraukę trečiąjame kėlinyje nusunkiai laimėjo šeimininkai rezultatu 81:67 (18:14, 24:20, 24:14, 15:19).

Rungtynės prasidėjo Š.Petraičio dvitaškiu. Į tai atsakė Marius Giedraitis. Komandoms dar apsikeitus po dvitaškį, keturis taškus iš eilės pelnė Envilt. Tritaškį pataikė Justinas Leitanas ir rezultatas 8:7. Krasta Auto spurtavo 7:2 ir įgijo keturių taškų persvarą. Kėlinio pabaigą 8:0 laimėjo šeimininkai ir po pirmo ketvirčio 18:14.

Antrąjį kėlinį labai galingai pradėjo Krasta Auto – jų spurtas 11:0 ir jau 18:25. Tritaškį pataikė Mindaugas Maziliauskas. 7:2 atkarpą laimėjo šeimininkai ir jų persvara minimali. Du taškus su pražanga pelnė Š.Petraitis. Kėlinį 14:4 pabaigė Envil ir po dviejų kėlinių – 42:34.

Trečiąjame kėlinyje pirmuosius taškus pelnė Krasta Auto žaidėjas Augis Vaivilavičius. Tuomet sekė šeimininkų atkarpa 10:0 ir rezultatas jau 52:36. Du taiklūs Giedriaus Rinkevičiaus baudos metimai, į juos dar šešiais taškais atsakė Envil/Talga & Big ir persvara jau 20 taškų. Dar viena sėkmingesnė šeimininkų atkarpa, šįkart 8:2 ir jau 66:40. Kėlinį Krasta Auto pabaigė spurtu – 8:0 ir po trijų kėlinių 66:48.

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Vygintas Grinis. Krasta Auto dar laimėjo atkarpą 6:2. Tritaškį pelnė Karolis Pėkis, į tai 7:0 atsakė Krasta Auto ir skirtumas aptirpo iki 13 taškų. Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai laimėjo paskutines dvi minutes 7:6 ir galutinis rungtynių rezultatas 81:67.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Šiaip labai nudžiugino gražiu žaidimu, antroj daly. Pirmoj daly kažkas nesisekė, gal išsigando tų BMW serviso darbuotojų. Tai tiek :)

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Vygintas Grinis (16), Nerijus Paulauskas (15), Karolis Pėkis (11), Mantas Giedraitis (11), Vytenis Zalaga (10, 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Justinas Leitanas (23, 16 atk. kam.), Šarūnas Petraitis (15), Giedrius Rinkevičius (14, 6 išpr. pr.) taškų.

"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)Envilt/talga & big nesunkiai susidorojo su Hidraulinės sistemos & kompiutera (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 01:06 val.)"ENVILT / TALGA & BIG" nesunkiai susidorojo su "BEST 4 YOU" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:40 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę (2011 spalio 21 d., penktadienis, 23:53 val.)"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)