Agava & Automatinių sistemų servisas vs Ryterna (62:100)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 12 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“

2014 kovo 12 d., Trečiadienis, 20:59 val., peržiūros: 1107

Kovo 12 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Agava & Automatinių sistemų servisas" priemė formalius svečius "Ryterną". "Agava & Automatinių sistemų servisas" buvo iškovojęs šešias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėjęs. "Ryternos" sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje geriau rungtyniavo "Ryterna". Sužaidus dvi minutes "Ryterna" pirmavo rezultatu 2:8. Pamažu skirtumas augo. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (4:14), o minutės pertraukėlės paprašė "Agava & Automatinių sistemų servisas". Septintą minutę "Ryternos" pranašumas padidėjo iki 17 taškų (5:22). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis "Ryternos" persvara išaugo iki 21 taško (11:32).

Antro kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė A.Šalaševičius (17:32). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Ryterna" (17:38). Įpusėjus šeštai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Agava & Automatinių sistemų servisas", o tuo metu komandas skyrė 23 taškai (21:44). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė "Agava & Automatinių sistemų servisas" (24:44). PAskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis geriau rungtyniavo "Ryterna", kurios pranašumas išaugo iki 28 taškų (26:54).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė 30 taškų (28:58). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui "Ryterna" turėjo 28 taškų persvarą (36:64). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos keitėsi taikliais metimais. Baigiantis aštuntai minutei rezultatas buvo 42:69. Paskutines ketvirčio minutes komandos sužaidė apylygiai (49:75).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė "Agava & Automatinių sistemų servisas" (49:80). Penktą minutę "Ryternos" pranašumas padidėjo iki 35 taškų (53:88). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė 32 taškai (62:94). Netrukus tritaškį pataikė D.Špakauskas, o kartu su rungtynių baigtį skelbiančia sirena jis "Ryternai" pelnė šimtąjį tašką (62:100).

"Ryterna" iškovojo devintą pergalę, o "Agava & Automatinių sistemų servisas" pralaimėjo 10 kartą.

G. Kamarauskas, "Ryternos" treneris:

Gerai šiandien sekėsi, gerai sužaidėme, pataikėme šimtąjį tašką, gera gynyba buvo, neblogas pataikymas manau.. Tai lėmė tokį rezultatą šiandien.

Paklaustas, kiek įtakos rungtynėms turėjo greit susikrauta persvara, treneris atsakė: "Matėsi, kad jie atėjo šešiese. Buvo toks planas, kad nuo rungtynių pradžios žaistume greitai. Krito taiklūs metimai nuo pat pirmo kėlinio."

Paklaustas, ar šiandien kažką galėtų išskirti iš ne pagrindinių žaidėjų, treneris atsakė: "Visi neblogai sužaidė. Vyrai kovojo, žaidė gynyboje gerai, ko pasekoje gavosi toks rezultatas."

"Agavos & Automatinių sistemų serviso" treneris A.Šalaševičius:

Mūsų komanda subyrėjo jau, nesirenka. Vos penki žaidėjai susirenkam, treniruočių nėra. Rungtynių grafikas nepalankus. Sužaidžiame kelias rungtynes, o vėliau dvi savaites laukiame rungtynių. Per tas dvi savaites salės neturime, nesportuojame ir išsimušame iš ritmo. Palaidojome sezoną."

Paklaustas, ar komandoje netrūksta lyderio kuris rungtyniavo, treneris atsakė: "Daug pas mus lyderių trūksta. Senai nebuvo dviejų starto penketo žaidėjų."

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Saulius Salmanavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Audrius Šalaševičius – 13 tšk.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 37 tšk., Darius Špakauskas – 14 tšk., Aurimas Miliūnas – 13 tšk., Gintaras Rinkevičius – 10 tšk.

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)