A. Sabonio KC vs BC „Gazuotas pienas“ (81:99)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ krito prieš „Gazuotą Pieną“

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 23:50 val., peržiūros: 1400

2014 sausio 30 dieną, c lygos rungtynėse, A. Saboniokrepšinio centre susitiko „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Gazuotas Pienas“ (svečiai). Rungtynėse visą laiką viena koja priekyje buvo svečiai, kurie neleido Saboniukams net pagalvoti apie pergalę ir laimėjo rezultatu – 81:99.

Rungtynės prasidėjo keturiais svečių taškais, o šeimininkai atsakė dviem ir rezultatas – 2:4. Dar po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Du taškus surinko šeimininkai, o dar šešiais atsakė svečiai ir rezultatas jau – 6:12. Atkarpą 10:4 laimėjo "Gazuotas Pienas" ir skirtumas pirmą kartą dviženklis – 10:22. Kėlinys baigėsi penkiais "Sabonio KC" ir trimis "Gazuoto Pieno" taškais ir po pirmo kėlinio – 15:25.

Du taškus pelnė Bronius Minelga, o dešimčia taškų atsakė šeimininkai ir skirtumas vos du taškai – 25:27. Toliau sekė "Gazuoto Pieno" atkarpa 10:2 ir skirtumas vėl dešimt taškų – 27:37. Tritaškį pataikė Mantas Kvedaras, o septynis taškus be atsako surinko svečiai, kurie pirmavo – 30:44. Kėlinys baigėsi keturiais Saboniukų taškais ir po dviejų kėlinių – 34:44.

Trečiasis kėlinys vėl kiek geriau prasidėjo "Gazuotam Pienui", kurie per pirmas minutes padidino pranašumą iki trylikos taškų – 37:50. Dešimt taškų be atsako surinko "Sabonio KC" ir skirtumas aptirpo iki trijų taškų – 47:50. Atkarpą 8:3 laimėjo "Gazuotas Pienas" ir skirtumą vėl pasididino iki aštuonių taškų – 50:58. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet kėlinį tritaškiu šeimininkams užbaigė Mantas Kudirka, o svečiai šį ketvirtį baigė šešiais taškais ir po trijų kėlinių – 55:66.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir skirtumas beveik nesikeitė – 62:72. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį smeigė Mantas Kvedaras – 67:74. Toliau sekė galinga "Gazuoto Pieno" atkarpa 17:2 ir skirtumas tapo dvidešimt du taškai – 69:91. Du tritaškius pataikė šeimininkai, o penkiais taškais atsakė svečiai ir rezultatas – 75:96. Iki ketvirčio pabaigos dar du tritaškius pataikė Saboniukai, o vienu tritaškiu atsakė "Gazuotas Pienas" ir galutinis rungtynių rezultatas – 81:99.

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 31 tšk., Mantas Kvedaras – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Žukauskas – 19 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Tadas Žutautas – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 17 tšk.

„A.Sabonio KC“ palaužė „Atletą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 22:10 val.)„A.Sabonio KC“ su kaupu atsirevanšavo BC „Gazuotui pienui“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 19:12 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„A.Sabonio KC“ pasismagino su „Savais“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)BC „Gazuotas Pienas“ krito kovoje prieš „Dumblą“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:05 val.)„A.Sabonio KC“ neturėjo daug vargo su „Kauno Liberalais“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:32 val.)„A.Sabonio KC“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno Rami“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:22 val.)„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 20:41 val.)