Kėdainiai & Addeco vs Garliava (85:48)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 11 d., Antradienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Garliava“ neturėjo ginklų prieš „Kėdainių & Addeco“

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 09:10 val., peržiūros: 1401

Vasario 11 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kėdainiai & Addeco" ir svečiai "Garliavos" komanda. Kaip ir buvo galima numanyti žiūrint į turnyrinę lentelę, šeimininkams tai nebuvo sunkios rungtynės, nuo pat pradžių jie įsiveržė rezultatu 24:15. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir tokiu pačiu tempu skirtumas augo. (45:28) Trečiajame kėlinyje užteko šeimininkų spurto 9:0 kad intriga šiose rungtynėse visiškai dingtų. (64:36). Nors paskutinės 10 minučių nieko nebelėmė, tačiau Kėdainiai ir toliau nemažino tempo ir baigė šias rungtynes laimėdami triuškinamu rezultatu 85:48.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ramiai, nei vienai komandai per daug neišsiskiriant,tik įpusėjus kėliniui išryškėjo šeimininkų pranašumas. Sužaista atkarpa 13:0 užtikrino "Kėdainiams & Addeco" saugią persvarą. Po šios atkarpos abi komandos per kelias minutes neįmetė nei taško ir baigė šį kėlinį rezultatu 24:15.

Antrasis kėlinys labai priminė pirmąjį, pirmosiomis minutėmis vis mažindami skirtumą svečiai, tikėjosi lygios kovos, tačiau jų entuziazmą vėl panaikino šeiminkų atkarpa 14:0. Susigrąžinusi saugų atstumą, pirmaujanti komanda vėl galėjo kiek atsipalaiduoti ir leisti pažaisti mažiau aikštėje pasirodantiems žaidėjams, tai įtakojo kad turėtas pranašumas šiek tiek ištirpo, tačiau pažiūrėjus į bendrą vaizdą niekas iš šeimininkų dėl rezultato nesijaudino. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 45:28.

Trečiajame kėlinyje, tradicija tapęs šeimininkų spurtas įvyko gana greitai, jie laimėjo atkarpą 11:0 ir visiškai buvo ramūs dėl rungtynių baigties. "Garliavos" žaidėjų taiklumas su kiekvienu kėliniu vis prastėjo ir kėliniai tapo labai nerezultatyvus, todėl neprabėgus 30 rungtynių minučių jau teko nuleisti rankas ir garbingai pabaigti mačą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 64:36.

Ketvirtajame kėlinyje komandos mėgavosi tritaškiais metimais, kuriais ir buvo surinkta didžioji kėlinio taškų dalis. Nors laimėtojas jau buvo aiškus, tačiau skitumas didėjo gana sparčiai. Taip pat šiame kėlinyje buvo proga pasižymėti visiems abiejų komandų žaidėjams, tai pavyko padaryti ir visi prisidėjo prie savo komandų rezultato. Galutinis rungtynių švilpukas skelbė lengvą "Kėdainiai & Addeco" ekipos pergalę rezultatu 85:48.

Nugalėtojų treneris Kęstutis Zinkus sakė: Kaip ir tikėjomės, priešininkų komanda yra silpnesnio pajėgumo nei mes, tačiau tokio skirtumo nesitikėjau. Šiandien smagiai praleidome laiką, komandą žaidė puikiai, tiek puolime, tiek gynyboje.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 27 tšk., Tadas Lukoševičius – 19 tšk., Dovydas Čepas – 10 tšk., Martynas Šlezys – 10 tšk.

Garliava: Geraldas Janavičius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Julius Demenius – 12 tšk., Daumantas Blužas – 10 tšk.

„Savi“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams & Addeco“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 21:47 val.)„Remza & Adotas“ nesugebėjo įveikti „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Garliava“ nepasipriešino „Kulautuvai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:24 val.)KK „13“ krepšininkai pasiekė revanšą prieš „Kėdainius & Addeco“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)Beviltiškai žaidusi „Garliava“ gavo antausį nuo „Kėdainiai & Addeco“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 01:17 val.)„Garliava“ nepajėgė pasipriešinti „Dumblui“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 12:18 val.)„Garliava“ turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ pranašumą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Garliava“ pelnytai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:11 val.)Savo klaidų liūne skendę „SportoLinija.lt“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Kėdainius & Addeco“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)