Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Best 4 You (82:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:25 val., peržiūros: 943

Sausio 24 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijoje įvyko „Įmonių“ lygos antrojo etapo H pogrupio susitikimas tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkų (5-8) ir svečių „Best 4 You“ (4-10) ekipos.

Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko atkakli ir permaininga dvikova. Įpusėjus pirmajam kėlinukui šeimininkai buvo priekyje minimaliu pranašumu 12:11. Tačiau kėlinuko pabaigoje geriau sužaidę „Best 4 You“, nors ir praleido E. Kumžos tritaškį paskutinę ketvirčio sekundę, pirmavo 21:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje geresnį žaidimą demonstravo „Festo & IT-Taškas.lt“ ekipa, kuri po M. Pinkausko tolimo šūvio įsiveržė į priekį 32:28. Tačiau kėlinuko pabaiga vėl priklausė svečiams, kurie po komandos lyderio R. Jurgėlo tritaškio metimo kėlinuko pabaigoje įsiveržė į priekį 39:41.

Trečiajame ketvirtyje iniciatyva priklausė „Best 4 You“ krepšininkams, kurie visą ketvirtį buvo priekyje. Tačiau kėlinuko paskutinę sekundę pasikartojo pirmo ketvirčio pabaigos scenarijus, kuomet „Festo & IT-Taškas.lt“ ekipos žaidėjas M.Kadakauskis įmetė tolimą metimą sulig kėlinuko pabaigą skelbiančia sirena is sušvelnino skirtumą iki 59:64.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, vedini ir toliau puikiai taškus rinkusio R. Jurgėlo „Best 4 You“ krepšininkai turėjo keturių taškų persvarą 72:76. Tačiau du iš eilės pelnyti „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininko M. Kadakauskio tritaškiai persverė rungtynių rezultatą šeimininkų komandos naudai 78:76. Geriau sužaista rungtynių pabaiga leido šeimininkams antrą kartą šį sezoną džiaugtis pergale prieš „Best 4 You“. Galutinis rungtynių rezultatas 82:77.

Po rungtynių rezultatyviausias šio susitikimo komandos „Festo & IT-Taškas.lt“ ekipos krepšininkas M.Kadakauskis kalbėjo: „visos rungtynės gana tokios nervingos buvo, tiek mes, tiek varžovai labai nervavosi. Sunku buvo uždengti jų pagrindinį žaidėją, neradom vaistų, jis vienas visas rungtynes metė iki galo, bet gale labiau mums laimė nusišypsojo ir laimėjome“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Škimelis – 16 tšk., Egidijus Kumža – 15 tšk., Elingas Čekas – 13 tšk.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 32 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Klimas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Vilius Kudokas – 16 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.)

Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)