Aurelinas vs Savi (133:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 00:17 val., peržiūros: 1327

Pirmadienį, lapkričio 17 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Aurelinus" (šeimininkai) ir "Savi" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Aurelinus" pademonstravo nesustabdomą puolimą ir gynybą. Nė vienai sekundei neleido "Savi" ekipai pagalvoti apie pergalę. Įspūdingą pergalę iškovojo "Aurelinus" ekipa, rezultatu – 133:54.

"Aurelinus" rungtynes pradėjo nesustabdomai. Galingais dėjimais ir greitomis atakomis užbaigdavo atakas. Varžovams net neleisdavo pagalvoti apie taškus ir praėjus septynioms minutėms 36:4 šeimininkai pirmavo. Per likusį laiką "Savi" ekipos puolimas atsigavo ir sugebėjo pelnyti 7 taškus be atsako ( 36:11). Visgi, kėlinuko pabaigoje "Aurelinus" atstatė 29 taškų pranašumą. Rezultatas – 40:11.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir pranašumą padidino iki 39 taškų ( 56:17), o per likusias tris minutes ir iki 45 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 68:23.

Po ilgosios pertraukos "Savi" ekipai pavyko šiek tiek atsigauti puolime ,tačiau neilgam. "Aurelinus" toliau demonstravo savo puolimą kaip iš natų ir trečiajame kėlinyje beveik buvo įmetę 100 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 97:38.

Paskutiniame kėlinyje nieko naujo neįvyko. Jau antrojoje atakoje šeimininkai perkopė 100 taškų ribą. Per likusias minutes "Aurelinus" toliau nestabdė savo apsukų ir neleisdavo varžovams pagalvoti apie pelnomis taškus. "Aurelinus" iškovojo įspūdingą pergalę , rezultatu – 133:54.

Po laimėtų rungtynių "Aurelinus" ekipos treneris, L.Sutkus, kalbėjo:" Susirinkome geros nuotaikos. Smagiai pasižaidėme ir iškovojome pergalę."

Aurelinas: Giedrius Bartkus – 34 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Simas Šileika – 24 tšk., Martynas Judickas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Gudžiūnas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Šapalas – 16 tšk.

Savi: Donatas Štabokas – 21 tšk., Tomas Pažereckas – 20 tšk., Karolis Bankauskas – 6 tšk.

„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Dumblo“ krepšininkai nebuvo gailestingi „Saviems“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)