FORTO AMICUS – Green Death vs LVA – IVNET (53:67)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 07 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą.

2014 vasario 07 d., Penktadienis, 23:56 val., peržiūros: 960

Vasario 7 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "LVA – IVNET" (šeimininkai) ir "FORTO AMICUS – Green Death" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo "LVA – IVNET", kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo (20:12). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (40:26). Trečią kėlinį geriau pavyko sužaisti "FORTO AMICUS – Green Death", kuriai pavyko sušvelninti skirtumą iki 8 taškų – (49:41). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai neleido svečiams priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu – (67:53).

Rungtynės prasidėjo taikliu "LVA – IVNET" komandos taikliu dvitaškiu metimui, netrukus "FORTO AMICUS – Green Death" komanda atsakė tuo pačių ir sužaidus apie minute rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar dvi minutes šeimininkams pavyko pelnyti 7 taškus iš eilės, kurie leido įgyti 7 taškų pranašumą – (9:2). Per likusį laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinio priekyje 8 taškų persvara buvo "LVA – IVNET" – (20:12).

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo atkarpą (3:8) ir sumažino skirtumą tarp komandų iki 3 taškų – (23:20). Sužaisti gerą atkarpą pavyko ir šeimininkams, kurie leido svečiams pelnyti vos 1 tašką, kai patys pelnė 12 taškų. Tai leido pirmą kartą rungtynėse "LVA – IVNET" įgyti dviženklį pranašumą – (35:20). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą vienu tašku ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo – (40:26).

Trečio kėlinio pradžia abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Vėliau sekė visą kėlinį trukęs "FORTO AMICUS – Green Death" spurtas (5:13), kuris leido sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (41:49).

Ketvirto kėlinio pradžia geriau pradėjo šeimininkai, kurie pasiuntė į nokautą svečius. Laimėje atkarpą (14:2), "LVA – IVNET" komanda padidino skirtumą iki 20 taškų – (43:63). Per likusį laiką svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą 6 taškais ir galutinis rezultatas skelbė, jog "LVA – IVNET" laimėjo rungtynes rezultatu – (67:53).

FORTO AMICUS – Green Death: Tomas Garliauskas – 22 tšk. (15 atk. kam.), Kęstutis Žižys – 11 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 9 tšk.

LVA – IVNET: Mantas Kleiza – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 23 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Kavaliauskas – 10 tšk.

„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)Ramioje kovoje stipresni buvo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 22:12 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)Negausiai susirinkę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo palaužti „FORTO AMICUS – Green Death“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:54 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:18 val.)“FORTO AMICUS – Green Death“ lengvai nugalėjo savo varžovus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:28 val.)