BK Centre vs Žaliai-Balti (45:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“

2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 20:57 val., peržiūros: 936

Šeštadienį, kovo 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybės tarp E pogrupio komandų – vietos „BK Centre“ ir svečių „Žaliai-Baltų“. Gan nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė svečiai, kurie vis po truputį tolo nuo varžovų ir galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę dviženkliu taškų skirtumu.

Pirmasis kėlinukas tikrai nebuvo labai rezultatyvus. Komandoms kur kas geriau sekėsi apsiginti nuo varžovų išpuolių, nes paprasčiausiai dauguma metimų skriejo pro šalį. Įpusėjus kėlinukui svečiai turėjo įgavę septynių taškų pranašumą, bet „BK Centre“ pataikė du tolimus metimus, į kuriuos „Žaliai-Balti“ atsakė vienu taikliu tritaškiu ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 10:14. Antrasis ketvirtis buvo dar labiau nerezultatyvesnis. Kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sumažino atsilikimą iki minimumo, bet tuomet svečiai laimėjo atkarpą 10:3 ir padidino savo pranašumą iki aštuonių. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 18:26.

Trečiajame kėlinyje komandoms pagaliau pravyko pralaužti ledus ir sužaisti akiai malonesnį krepšinį. Komandos neturėjo tokių didelių problemų puolime, kokių turėjo per pirmuosius du kėlinius ir kiek lengviau rinko taškus greitų atakų dėka. Didžiąją kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir „BK Centre“ ekipai pavyko priartėti iki penkių taškų, bet kėlinuką „Žaliai-Balti“ užbaigė 10:4 atkarpėle ir turėjo jau dviženklį pranašumą po trečiojo ketvirčio – 33:44. Ketvirtąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Tačiau tuomet jie krito į didžiulę duobę ir pradėję dažniau skubėti, priimdavo neapgalvotus sprendimus, kas leido varžovams dažniau pabėgti į greitas atakas ir surengti spurtą 15:2, kuris ir padėjo taškas šiose rungtynėse. „Žaliai-Balti“ „Sportturas“ pirmenybes pradėjo pergale, rezultatu 45:63.

BK Centre: Kiril Abramtsov – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Laurynas Stankevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrej Shmajun – 4 tšk.

Žaliai-Balti: Justas Draudvila – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Edgaras Kajalavičius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Deividas Šikšnys – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

S.Juraitis („Žaliai-Balti“):
„Pradėjom greitai žaisti. Atėjo naujas žaidėjas į komandą, tai pradėjom propoguoti greitą žaidimą. Tai tas ir lėmė pergalę. Pataikėm savo metimus, kaip kada. Aišku, daug klydom. Pirma pergalė, gal ir neblogai pradėsim Pavasario taurę, o dabar lauksim pirmadienį varžybų su „Medvėgaliu“. Išstudijavom jų žaidimą, tai laukiam susitikimo su jais. Tikslai išlieka aukščiausi – patekti į didžiąją taurę.“

„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)