A. S. K. „Persvara“ vs ASU (83:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 18:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 1672

Vasario 9 dieną, Jachtklubo sporto salėje vyko C lygos, reguliariosios P pogrupio rungtynės tarp vietos „A. S. K. „Persvara“ ir svečių „ASU“. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo rezultatyvus ir jame šeimininkai sugebėjo susikrauti net 18 taškų persvarą – 33:15. Antrame kėlinuke žaidimas tarp komandų buvo lygesnis ir svečiams pavyko minimaliai sumažinti atsilikimą – 29:45. Trečiasis ketvirtis, kaip ir antrasis, buvo lygus ir „A. S. K. „Persvara“ išlaikė saugų pranašumą savo rankose – 59:42. Paskutiniame kėlinyje „ASU“ komandai pasivyti varžovų nepavyko ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 83:52.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:3. Tada jie prie savo persvaros pridėjo dar 3 taškus ir pirmavo beveik dviženkle persvara (14:5). Kėlinukui persisvėrus į antrąją pusę „A. S. K. „Persvara“ laimėjo didžiulę atkarpą beveik sausu rezultatu (17:2) ir dar nesibaigus kėlinukui turėjo gana saugią persvarą (31:9). Iki kėlinuko pabaigos „ASU“ sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau deficitas išliko didelis – 15:33.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir atotrūkis tarp komandų išliko beveik toks pat (42:25). Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir likusias penkias minutes ir po pirmosios rungtynių pusės „A. S. K. „Persvara“ pirmavo rezultatu 45:29.

Trečiąjį kėlinuką, kaip ir antrąjį, komandos žaidė apylygiai ir nei vienai nei kitai nepavyko keisti nusistovėjusio atotrūkio (39:21). Nors „ASU“ krepšininkams ir buvo pavykę šiek tiek sumažinti atsilikimą (42:27), tačiau paskutinius kėlinio taškus pelnęs šeimininkų ekipos krepšininkas R.Šipila leido komandai eiti ilsėtis pirmaujant beveik tokia pačia persvara, kokią turėjo antrojo kėlinuko pabaigoje – 59:42.

Paskutiniojo kėlinuko pradžią puikiai sužaidę šeimininkai pelnė 10 taškų iš eilės be jokio varžovų atsako ir persvara tapo triuškinanti (69:42), o svečiams nesugebėjus stabdyti gero varžovų puolimo, atotrūkis tarp komandų ir toliau didėjo. „ASU“ krepšininkams iki rungtynių pabaigos stebuklo sukurti nepavyko ir „A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę rezultatu 83:52.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Šiandien atėjome labai susikoncentravę, nes mums laibai reikėjo šios pergalės. Įvykdėme savo planus ir džiaugiamės pasiekė pergalę“

A. S. K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 14 tšk.

ASU: Giedrius Šreiberis – 22 tšk., Skirmantas Kadziauskas – 11 tšk., Vaidotas Levanauskas – 6 tšk.

„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)