Trukmė & Kautra – DB vs Ryterna (74:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 1472

Balandžio 16 dieną įvyko Įmonių lygos aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "Trukmė & Kautra – DB" ir "Ryterna". Šios rungtynės buvo lemiamos dėl patekimo į kitą etapą. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, vedini savo lyderių per pirmas 10 minučių jie susikrovė 6 taškų persvara. (20:14). Antrajame banguotame kėlinyje komandos apsikeitė ilgomis rezultatyviomis atkarpomis, tačiau skirtumas beveik nepakito. (37:33). Trečiajame kėlinyje prie savo ginklų "Trukmė & Kautra – DB" pridėjo tritaškius metimus, kas leido įsiveržti dviženkliu skirtumu (59:45). Lemiamame ketvirtyje svečiai spurtavo rezultatu 2:11, tačiau protingai sužaista rungtynių pabaiga atnešė pergalę šeimininkams. Galutinis rungtynių rezultatas 74:67.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų gretose nesulaikomai žaidė A.Malinauskas ir Ž.Danielius, kurie kartu pelnė 14 iš 20 savo komandos taškų, jie buvo pagrindiniai žaidėjai sukrovę komandai persvarą. "Ryterna" prabudo tik kėlinio pabaigoje, kiek sumažinę deficitą jie stabilizavo padėtį ir kelias minutes komandos žaidė nepelnydamos taškų. Po pirmųjų 10 minučių geresnėje pozicijoje buvo „Trukmė & Kautra – DB“ . (20:14)

Antrojo kėlinio pradžia kiek nustebino šeimininkus, svečiai dėka trijų taiklių tritaškių laimėjo atkarpą 2:11 taip pirmą kartą persverdami rezultatą į savo naudą. Oponentai nepasimetė ir atsakė tuo pačiu, laimėjo atkarpą 10:0 ir susigrąžino lyderystę. Kėlinio pabaiga vėl kiek geriau sužaidė svečiai taip po pirmosios rungtynių pusės atsilikdami tik 4 taškais. (37:33).

Trečiajame kėlinyje įvyko esminis lūžis, šeimininkai per kėlinį pataikė 4 tritaškius kas buvo pagrindinis dalykas dėl ko skirtumas išaugo iki 14 taškų. Pirmąją kėlinio dalį komandos sužaidė taikiai, tačiau po to sekė „Trukmė & Kautra – DB“ spurtas 12:0 kuris kiek sumažino tvyravusią intrigą. Po 30 minučių žaidimo rezultatas buvo 59:45.

Lemiamas kėlinys parodė kad "Ryterna" niekada nepasiduoda, suintensyvinę gynybą, išnaudoję aukštaūgius, bei pataikę kelis tritaškius jie per pusę kėlinio sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Visgi šeimininkai išlipo iš duobės ir vis pelnydavo svarbius taškus, esant 6 taškų skirtumui "Ryterna" turėjo net keturias progas laisvi išmesti iš tritaškio, tačiau visi metimai skriejo pro šalį. Ilgas atakas vykdę šeimininkai išlaikė persvarą iki paskutinės sekundės ir laimėjo rezultatu 74:67.

Po rungtynių "Ryternos" treneris G.Kamarauskas sakė: Labai gaila kad tokiose svarbiose rungtynėse negali žaisti pagrindinis centras. Visos rungtynės vyko gana nervingai, blogai pataikėme, o pabaigoje visi svarbiausi metimai buvo netaiklūs.

„Trukmė & Kautra – DB“ " treneris T.Vaitkūnas džiaugėsi pergalę ir pažymėjo kad varžovai buvo verti finalo. Jie turi puikią priekinę linija kas visas rungtynes buvo galvos skausmas, smagu kad laimėjome ir galvojame tik apie pirmą vietą.

Trukmė & Kautra – DB: Andrius Malinauskas – 17 tšk. (17 atk. kam.), Žilvinas Danielius – 17 tšk., Tomas Petrošius – 12 tšk.

Ryterna: Antanas Silvestravičius – 24 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Modestas Šidlauskas – 18 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Nerijus Zikas – 11 tšk.

„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„ACME“ „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ priešinosi tik vieną kėlinį (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:14 val.)