Compensa vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (39:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Bištono SC „Olimpas“ pasiekė pergalę nerezultatyviuose varžybose.

2015 spalio 27 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 1435

Spalio 26 vėlų vakarą „Saulės“ gimnazijoje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių varžybos tarp šeimininkų statusą turėjusių „Compensa“ ir iš gana tolokai atvykusių svečių Birštono SC „Olimpas“. Rungtynės buvo gana sunkios abejoms ekipoms. Tiek vienai ekipai tiek kitai sunkiai sekėsi užpulti. Varžybos nebuvo rezultatyvios, todėl abi ekipos koncentravosi į gynybą. Nors visas varžybas pirmavo svečiai tačiau jie atitolo dviženkliu taškų persvarą tik 4 kėlinuke ir šventė pergalę rezultatu (39:55).

Rungtynėms prasidėjus abi ekipos klimpo varžovų gynyboje ir pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik nuo baudų metimo linijos „Compensa“ ekipos žaidėjui M.Samuoliui. Likusį kėlinuką ekipos vargo dėl kiekvieno taško. Žaidėjams sunkiai sekėsi atakuoti ir iš laisvų pozicijų, todėl po pirmojo kėlinuko nedidele persvarą turėjo svečiai (6:8).

Antrajame kėlinuke svečių ekipoje ėmė žibėti T.Miliūnas, kuris per šį kėlinuką pelnė 9 taškus, daugiau nei visa komandą per pirmąjį. Vis dėlto šeimininkai irgi pagerino puolimą ir sėkmingiau atakavo, tačiau jų atsilikimas nuo oponentų padidėjo iki 7 taškų (22:29).

Trečiajame kėlinuke ekipos vėl labiau susikoncentravo į gynybą, todėl šis kėlinukas nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinio pabaigoje spurtavusi šeimininkų ekipa (4:0) susigražino turėtą atsilikimą ir sužaidus 30 minučių atsilikinėjo tais pačiais 7 taškais. (30:37).

Lemiamame ketvirtyje svečių ekipoje žibėjo kapitonas M.Knyšius, kuris padarė spurtą ir padidino persvarą iki dar neturėtos (30:44). Šeimininkai dar bandė kabintis į šias varžybas, bet tolimi metimai vis skriejo pro šalį ir aidint rungtynių sirenai teko pripažinti „Olimpas“ ekipos pergalę rezultatu (39:55).

Po rungtynių laimėtoju komandos žaidėjas M.Knyšius paklaustas, kodėl toks sunkus žaidimas?

Sunkiai susirenkame į treniruotes ir tai jaučiasi mūsų žaidime, nes nėra jokio susižaidimo. Buvo gana sunku pataikyti, nes kieti lankai, bet tiek mes tiek varžovai šiandien nepataikė.

Kokie tikslai šioje lygoje?

Bandysim kuo aukščiau nukeliauti.

Pakalbinus „Compensa“ ekipą jie teigė:

Šiandien pirmos varžybos, neturėjome treniruočių , todėl buvo sunku.

Planuojame likti dabar po treniruotes ir dar 3 valandas pamėtyti, juk 1 valanda dabar turime daugiau kai savaitgali persukome laikrodį (šmaikštavo vienas iš komandos žaidėjų)

Compensa: Merūnas Visockis – 10 tšk., Mindaugas Samuolis – 10 tšk., Martynas Siriūnaitis – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 17 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 13 tšk., Mantas Seilius – 6 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:22 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)