Trukmė & Kautra – DB vs Kauno aerouostas & Lana lecta (60:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 1104

Vasario 12 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių (2 etapas) rungtynės tarp „Trukmė & Kautra – DB“ (šeimininkai) ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (svečiai) ekipų. Rungtynės vyko itin atkaliai, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 62:60 (11:17, 20:15, 10:17, 21:11). Po šio susitikimo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (4/4) turnyrinėje lentelėje esti pirmi, o pralaimėję šiandien „Trukmė & Kautra – DB“ su penkiom pergalės ir dviem pralaimėjimais šiuo metu žengia antri.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė, daugiausia, pozicinį žaidimą, neskubėdami greitai atakuoti krepšio ar greitai užpulti varžovo. Tiesa dar pirmoje šio kėlinio puseje kur kas geriau sekėsi „Trukmė & Kautra – DB“, kurie rungtynių pradžią laimėjo 9:0. Priešininkų komandoje ledus pralaužė P.Amanaitis pelnydamas pirmuosius taškus savo komandai – 9:3. Perkopus į antrą kėlinuko pusę šeimininkai savo taškų kraitį pildydavo iš artimesnio nuotolio, tuo tarpu svečiai rėmėsi tritaškiais, kurių iš viso pataikė tris. Pirmasis kėlinys baigėsi „Trukmė & Kautra – DB“ pirmaujant 17:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ spurtu – 8:0, tad aikštelės svečiai persvėrė rungtynių svartykles savo pusėn. Vėliau žaidimas išsilygino ir viso kėlinio metu ekipas skyrė ne daugiau nei 3 taškų skirtumas. Galiausiai po 20 minučių žaidimo vieno taško pranašumas priklausė šeimininkų „Trukmė & Kautra – DB“ ekipai 32:31.

Po ilgosios pertraukos po truputi ėmė riškėti „Trukmė & Kautra – DB“ pranašumas. Nors šio kėlinio pradžioje „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo pabėgę į priekį 5 taškais, tačiau po to sekė šeimininkų atkarpa 10:2 po kurios pastarieji vėl pirmavo – 44:41. Be to sėkmingesnė rungtynių pabaiga, kurioje dar paskutinę sekundę iš vidurio aikštės pataikė A.Labanauskas, taip padidindamas savo ekipos atotrūkį. Tad po 3 -io ketvirčio „Trukmė & Kautra – DB“ pranašumas siekė 8 taškus 49:41.

Ketvirto ketvirčio pradžioje skirtumas buvo padidėjęs iki 12 taškų, tačiau „Kauno aerouostas & Lana lecta“ rankų nenuleido. Ekipoms sužaidus 5 minutes skirtumas tarp komandų buvo sumažintas iki dviejų taškų – 54:52. Visgi tada šeimininkai vėl šovė į priekį, kurie atitrūko nuo varžovų 6 taškais. Tuo metu jau atrodė, jog „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipos šansai laimėti tikrai maži, tačiau svečiai sėkmingai apsigynę nuo varžovų atakų bei patys išnaudodami savo progas puolime, netgi, likus kiek mažiau nei minutei, po taiklių M. Nevo baudų, išsiveržė į priekį – 58:60. Į šiuos taškus sėkmingai atsakė A.Labanauskas, kuris sugrąžino pusiausvyrą – 60:60. Bet jau kitoje atakoje buvo sustabdytas neleistinai P.Amanaitis, o šio žaidėjo ranka nedrebėjo – 62:60. Per likusias žaidimo akimirkas „Trukmė & Kautra – DB“ nebepavyko pakeisti rungtynių nugalėtojo, tad pergale šios dienos rungtynėse džiaugėsi „Kauno aerouostas & Lana lecta“ galutiniu rezultatu 62:60.

Po šių rungtynių Tomas Ananka „Kauno aerouostas & Lana lecta“ kalbėjo: "Susikaupėm. Neturėjom savo lyderių, bet vistiek sužaidėm gerą krepšinį, komandišką. Nesipykom, viskas buvo gerai. Bet stiprūs varžovai. Linksmi, kad laimėjom".

Trukmė & Kautra – DB: Žilvinas Danielius – 20 tšk. (8 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Robertas Turskis – 10 tšk., Paulius Grėbliūnas – 10 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Paulius Amanaitis – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Henrikas Butkus – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Nevas – 10 tšk.

Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Topo centras“ įrodė pranašumą prieš „Trukmę & Kautrą ‒ DB“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)„Ryterna“ nugalėjo penkiese žaidusius „Trukmė & Kautra – DB“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Lyderių kovą laimėjo „Trukmė & Kautra – DB“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:52 val.)Pusfinalio dalyvis paaiškės trečiose rungtynėse: „Topo centras“ atsirevanšavo „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)