FENIXAS vs NEBAJERIS (60:55)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

"Nebajeris" turėjo pripažinti "Fenixo" pranašumą

2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1426

Pirmadienio vakarą KKL "Pavasario" taurėje "Fenixas" savo aikštėje egzaminavo "Nebajerio" komandą. Nors viso susitikimo metu komandas skyrė nedidelis skirtumas, bet atrodė, jog svečiai yra arčiau pergalės. Vis tik, lemiamo ketvirčio metu "Fenixas" priminė savo komandos pavadinimo prasmę ir pakilo į paskutinį šturmą, kuris buvo itin pavykęs. Šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu (60:55).

Rungtynes komandos pradėjo panašiu ritmu ir skirtumas tarp ekipų ilgą laiką buvo neženklus (7:9), (10:11), (15:16). Vis tik, Tadas Čiuplys padėjo komandai pelnyti 4-is "sausus" taškus ir "Nebajeris" kiek atitrūko (15:20). Tačiau kėlinuką dvitaškiu metimu užbaigęs Mindaugas Balsys sušvelnino savo ekipos atsilikimą iki trijų taškų (17:20). Atkaklus pirmasis kėlinukas leido tikėtis įdomios ir intriguojančios kovos likusių ketvirčių metu.

Vos prasidėjus antram kėliniui "Fenixas" išlygino rezultatą (20:20), tačiau greitai "Nebajeris" atsakė atkarpa 0:5 ir rezultatas tapo (20:25). Čia pat, šeimininkai surengė dar įspūdingesnį spurtą 10:0 ir dabar jau jie turėjo 5-ių taškų pranašumą (30:25). Antrąjį kėlinį paskutinę sekundę, taikliu tolimu metimu, užbaigė Tadas Čiuplys. Po šio taiklaus metimo komandas skyrė tik 2 taškai (30:28).

Trečiojo kėlinio metu komandos ir toliau įrodinėjo esančios verta viena kitos. Dar kurį laiką pirmavę "Fenixo" vyrai atidavė pranašumą į "Nebajerio" rankas (36:37). Taikus šeimininkų dvitaškis dar kartą grąžino jiems pranašumą (38:37), bet labai trumpam. Kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie pelnė 8-is taškus, o į savo krepšį praleido tik 4-is ir prieš lemiamą ketvirtį "Nebajeris" turėjo trijų taškų pranašumą (42:45).

Lemiamo kėlinio metu komandos ilgą laiką buvo susitelkusios ties gynyba, o puolimas liko antrame plane. Vis tik, "Fenixas" kiek priartėjo (46:47), vėliau (46:49). Daugiausiai baudų metimų dėka šeimininkai persvėrė rezulatą savo naudai (53:51). Svečiai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą susitikime (53:53), tačiau tada šeimininkai susitelkė ir puikiai užbaigė rungtynes, laimėdami jas rezultatu (60:55).

"Fenixą" į pergalę vedė: Saulius Pakalniškis 19 taškų (5 atk. kam), Mindaugas Balsys 17 taškų, Aurimas Bakutis 15 taškų (8 atk. kam, 4 perimti kam)

"Nebajerio" gretose išsiskyrė: Tadas Čiuplys 14 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd), Paulius Butkevičius 12 taškų, Robertas Petrolis 10 taškų (10 atk. kam)

"Nebajeris" palaužė "Komandą X" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 08:27 val.)"Nebajeris" po kovingo ketvirtojo kėlinio palaužė "Kėdainius" ir pateko į ketvirtfinalį (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:19 val.)Andriaus Janulio tritaškis priešpaskutinę sekundę atnešė "Fenixui" pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Dumblas" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir palaužė "Fenixą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)"Kauno Technikos Kolegija" peržengė "Fenixo" barjerą (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:52 val.)"ICE" susitvarkė ir su "Nebajeriu" (2013 gegužės 14 d., antradienis, 00:09 val.)Permainingoje kovoje "Dumblas" krito prieš "Nebajerį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 14:11 val.)