COMPENSA vs KREPSININKAS.NET (60:48)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje rungtynių pusėje Compensa "nukovė" Krepšininkas.net ekipą

2013 balandžio 29 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1889

2013-04-29 dieną, Pavasario Sport Turas taurėje, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Compensa (šeimininkai) ir Krepšininkas.net (svečiai). Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams, kurie per pirmą ketvirtį susikrovė trijų taškų pranašumą. Antrajame jį padidino dar trimis ir po dviejų kėlinių – 22:27. Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo pasiekęs dviženklę ribą, tačiau tuomet puikiai spurtavo Compensa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirtajame kėlinyje jau visiškai žaidimą kontroliavo šeimininkai ir laimėjo rungtynes rezultatu – 60:48 (9:12, 13:15, 15:9, 23:12).

Rungtynės prasidėjo dviem netaikliais H. Paulausko baudos metimais, į ką dvitaškiu su pražanga atsakė Mindaugas Sakalis – 3:0. Septynis taškus be atsako surinko Krepsininkas.net ir išsiveržė į priekį – 3:7. Abu baudos metimus prametė Merūnas Visockis, o tuomet dar penkis taškus surinko svečiai ir rezultatas – 3:12. Kėlinys baigėsi baudų metimų serija per kurią šeimininkai priartėjo iki trijų taškų – 9:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais ir skirtumas šoktelėjo iki septynių – 9:16. Penkis paeiliui surinko šeimininkai ir skirtumą nukirpo iki dviejų – 14:16. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada vieną baudos metimą iš dviejų pataikė H.Paulauskas ir skirtumas trys taškai. Dar šešis pelnė svečiai ir rezultatas – 16:25. Du tritaškius pataikė Mindaugas Samuolis ir sumažino atsilikimą iki trijų, tačiau paskutinė svečių ataka buvo sėkminga, kai du taškus pelnė Henrikas Paulauskas, tačiau baudos metimas buvo netikslus ir po dviejų kėlinių – 22:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais Krepsininkas.net taškais ir skirtumas išaugo iki dešimties – 22:32. Du taškus pelnė Merūnas Visockis, o dviem baudos metimais atsakė H.Paulauskas ir skirtumas išliko dešimt taškų – 24:34. Tuomet sekė įspūdinga Compensos atkarpa, kai per septynias minutes surinko trylika taškų, o varžovams neleido pelnyti nei vieno ir jau persvėrė rezultatą savo naudai – 37:34. Kėlinys baigėsi dviem taikliais H. Paulausko baudos metimais ir po trijų kėlinių rezultatu 37:36 priekyje Compensa.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem M. Visockio taškais, o dvitaškiu su pražanga atsakė tas pat H.Paulauskas ir rezultatas lygus – 39:39. Dar penkis taškus surinko M.Visockis, o dviem atsakė E.Liungas ir skirtumas trys taškai – 44:41. Keturis taškus surinko Compensa ir skirtumas šoktelėjo iki septynių. Tris taškus surinko Krepsininkas.net, o taip pat tritaškiu atsakė Mindaugas Samuolis ir skirtumas išliko nepakitęs – 51:44. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar ir svečiai liko žaisti keturiese, tad viskas šiose rungtynėse tapo aišku. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:48.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Samuolis sakė – Džiaugiamės, kad laimėjom ir tiek. Žiūrėsim, kaip seksis ar į didžiają taurę, ar į mažają pateksim, bet bandysim eiti kuo toliau ir pagaliau kažką laimėti. Nepavyks šiemet, grišim kitais metais.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Simonas Monkevičius (19, 22 naud. bal., 5 per. kam.), Merūnas Visockis (13, 17 naud. bal., 5 per. kam., 5 išpr. pr.), Mindaugas Samuolis (11, 17 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Henrikas Paulauskas (16, 32 naud. bal., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam., 12 išpr. pr., trigubas dublis), Benas Narbutas (8), Ignas Radavičius (8) taškai.

SK "Dainava" lengvai "pasivaikščiojo" su "Krepsininkas.net" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:43 val.)''Compensa'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Pieno Žvaigždės - Miau'' ekipą (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:38 val.)SK "Dainava" vos neprisižaidė su "Compensa" (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 22:12 val.)"Compensa" aštuntfinalio mače nusileido "Energijos Sistemų Servisui" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:57 val.)"Pieno žvaigždės - MIAU" iškovojo pirmąją pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:44 val.)