DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (103:91)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį

2013 balandžio 09 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 3251

Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių "Iššūkio" taurėje į lemiamą akistatą stojo "Detas Hoptransa & BRGroup – D" bei "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai". Serijos rezultatui esant 1-1 komandos demonstravo milžinišką norą laimėti bet kokia kaina ir kartais tai peržengdavo sportiškumo ribas. AIkštėje netrūko emocijų, aistrų bei kietos vyriškos kovos. Nors didžiąją rungtynių dalį komandas skyrė vos keli taškai, o paskutinio kėlinio pradžioje dar buvo lygu (76:76), tačiau šeimininkai padidino apsukas ir ne itin gausios svečių pajėgos palūžo bei atidavė bilietą į pusfinalį (103:91).

Susitikimą itin gerai pradėjo šeimininkai, kurie atitrūko (6:2), vėliau (10:4). Vis tik, svečiai ilgai nelūkuriavo ir patys pelnė penkis taškus iš eilės bei sumažino skirtumą tarp ekipų iki minimumo (10:9). Komandinių pastangų dėka "Detas Hoptransa & BRGroup – D" vėl kiek labiau nutolo ir įgijo 7-ių taškų persvarą (23:16). Kėlinuką abi komandos užbaigė pelnydamos po du taškus nuo baudų metimo linijos (25:18).

Antrojo kėlinuko pradžioje vėl prabudo "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai". Svečiai sėkmingai puldami savo deficitą sumažino jau tik iki trijų taškų (32:29). Neilgai trukus jau svečiai buvo priekyje (33:34). Vis tik, "Detas Hoptransa & BRGroup – D" susikaupė ir susigrąžino sau pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos (46:42).

Po ilgosios pertraukos rungtynės neprarado savojo stiliaus. Abi ekipos rungtyniavo kietai, emocingai bei taškas į tašką. Trys taiklūs tritaškiai iš eilės "Kautrai & Currus ir Dariaus Baldams" leido dar kartą persverti rungtynių svarstykles savo naudai (54:55). Tačiau šia persvara svečiai džiaugėsi neilgai, nes šeimininkai susigrąžino rungtynių kontrolę (61:57), vėliau (67:60). Kėlinio pabaigoje svečiai dar šiek tiek sumažino savo atsilikimą (76:71).

Vos tik prasidėjus lemiamam kėliniui Mantas Karauskas pelnė penkis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus (76:76). Tačiau labai greitai "Detas Hoptransa & BRGroup – D" spurtavo 10:1 ir svečių padėtis kaip reikiant komplikavosi (86:77). Geriausia, ką dar nuveikė svečiai šio kėlinio metu, tai buvo skirtumo sumažinimas iki 8-ių taškų (86:78). Vėliau šeimininkai žaidimo vadžias į savo rankas perėmė daugiau nei užtikrintai bei iškovojo nelengvą pergalią bei bilietą į "Iššūkio" taurės pusfinalį (103:91).

Po rungtynių "Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" komandos treneris Robertas Turskis kalbėjo: "Vienu metu varžovus paleidome ir tai buvo viskas. Gal kažkiek trūko ilgesnio suolelio, išsibaudavo mūsų vidurio puolėjas, todėl neturėjome aukštesnio žmogaus, kuris galėtų jį pakeisti. Buvo daug emocijų, nes tai ketvirtfinalis bei lemiamos rungtynės: kas pralaimi – eina namo, be emocijų nebuvo galima. Varžovai žinomi, su jais žaidžiame ne pirmą kartą. Jie labai gera komanda, turi stiprią priekinę liniją, žaidžia protingai".

"Deto Hoptransos & BRGroup – D" komandos kapitonas Mindaugas Rutkauskas po susitikimo nedaugžodžiavo: "Pergalę lėmė tai, kad varžovai pavargo. Turėjome šiandien laimėti, tik didesniu skirtumu. Varžovų žaidimas paliko gerą įspūdį".

"Detą Hoptransą & BRGroup – D" į pergalę vedė: Povilas Žukaitis 27 taškai (8 rez. perd), Mindaugas Kvedaras 18 taškų, Airidas Nutautas 15 taškų (11 atk. kam, 6 rez. perd)

"Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" gretose išsiskyrė: Mantas Karauskas 31 taškas (11 atk. kam), Tadas Vaitkūnas 17 taškų, Mantas Čipas 16 taškų (7 atk. kam, 4 rez. perd, 4 perimti kam)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

1za1dejas2013 balandžio 09 d., 11:17 val.

mldc Deta Hoptransa... komanda. Labai geros kokybes krepsini demonstruoja. Pralaimejome tikrai stipresniems. Gaila kad jau ketvirfinalyje susitikti teko o ne finaluose... Tadas V.

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" aštunfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:46 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 23:51 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse užtikrintai patiesė "Ryterną" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:38 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)