Elektromontuotojas vs LCP KK „Ragai“ (65:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1156

Trečiadienį, kovo 4 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Elektromontuotojo“ ir svečių LCP KK „Ragų“ ekipų. Pirmus tris kėlinukus tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau paskutinės rungtynių dalies pabaigoje spurtavę svečių krepšininkai sugebėjo antrą kartą įveikti priešininkus ir pasiekti pergalę, kuri suteikė kelialapį ketvirtfinalį. 65:79 (22:25, 18:16, 17:17, 8:21).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet šiek tiek geriau atrodę svečiai įgijo penkių taškų pranašumą. Vis tik, pirmojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę aikštės šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir perimti iniciatyvą, bet neilgam, nes pabaigą geriau sužaidę LCP KK „Ragai“ susigrąžino nedidelę persvarą. 22:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Elektromontuotojas“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Toliau kova ir toliau tęsėsi taškas į tašką, bet keletą momentų užtikrinčiau sužaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo įgyti trapią trijų taškų persvarą, kurią, prieš pat ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai sumažino iki minimumo. 40:41.

Po ilgosios pertraukos priekyje ir toliau buvo LCP KK „Ragai“, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui šeimininkų krepšininkai sugebėjo sužaisti kelis rezultatyvius epizodus, kurių dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau neilgam, nes pačioje pabaigoje spurtavę svečiai sugebėjo susigrąžinti minimalią persvarą. 57:58.

Nuo pat pirmos paskutiniojo ir lemiamo ketvirčio minutės tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų svyravo tarp vieno ir trijų taškų. Vis tik, rungtynių pabaigoje spurtavę ir dvylika iš eilės taškų pelnę svečiai sugebėjo atitrūkti, ko pasekoje ir pasiekė antrą pergalę prieš „Elektromontuotoją“. 65:79.

Ketvirtfinalyje LCP KK „Ragai“ susitiks su „KomandosX“ ir „Rind“ poros nugalėtoju.

„Elektromontuotojas“: Alius Mažintas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Laimonas Putrimas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Dovydas Znutas – 9 tšk.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 26 tšk., Kęstutis Ruočkus – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Butkevičius – 21 tšk. (13 atk. kam.)

„Komanda X“ antrą kartą įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:47 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)