KAUNO LIBERALAI vs GREEN DEATH (60:46)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Kauno Liberalai ketvirtame kėlinyje pranoko Green Death

2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 1594

2012 – 01 – 27 dieną, C lygos dvikovoje, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko Kauno Liberalai (šeimininkai) ir Green Death (svečiai). Pirmus tris kėlinius pirmavę Green Death, ketvirtąjame pritrūko jėgų ir apmaudžiai nusileido Kauno Liberalams rezultatu – 60:46 (12:15, 9:11, 20:13, 19:17).

Pirmasis kėlinys prasidėjo N.Krygerio baudos metimu iš dviejų, o dar vieną iš dviejų pridėjo Andrius Grabauskas ir Green Death pirmauja 2:0. Penkis taškus paeiliui surinko Domas Sirgedas ir Liberalai jau priekyje – 5:2. Dar du baudos metimus prametė Andrius Grabauskas, o į tai dvitaškiu atsakė Andrius Antanaitis ir rezultatas – 7:2. Tritaškį pelnė Green Death, o dvitaškiu su pražanga atsakė Liberalai ir skirtumas nepakito – 10:5. Aštuonis taškus be atsako surinko Green Death ir persvėrė rezultatą savo naudai – 10:13. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė dar po du taškus ir po pirmo kėlinio – 12:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo tritaškių kurį pataikė Giedrius Blažaitis ir padidino skirtumą iki šešių. Septynis taškus be atsako surinko Kauno Liberalai ir vėl išsiveržė į priekį vienu tašku – 19:18. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar vienas taškas, tačiau kėlinį šešiais taškais užbaigė Green Death ir po dviejų kėlinių turi penkių taškų persvarą – 21:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo L.Sakalausko tritaškiu, į kurį dvitaškiu atsakė Tomas Buta. Po šių taškų penkis pelnė Liberalai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 29:28. Po du taškus pelnė komandos, o keturis be atsako pelnė Green Death ir vėl priekyje svečiai – 31:34. Tritaškį pelnė Liutauras Sakalauskas ir išlygino rezultatą – 34:34. Du taškus pelnė svečiai, penkiais atsakė šeimininkai ir jie vėl priekyje – 39:36. Giedrius Blažaitis tritaškiu išlygino rezultatą, bet paskutinius taškus trečiame kėlinyje pelnė Andrius Antanaitis ir po trijų kėlinių – 41:39.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo septyniais šeimininkų taškais be atsako ir skirtumas staigiai išaugo iki devynių – 48:39. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tris taškus pelnė Green Death ir sumažino atsilikimą iki šešių – 50:44. Dar po du taškus pelnė komandos, o tuomet jau iki kėlinio pabaigos taškus rinko tik Kauno Liberalai ir paskutines dvi minutes pelnė aštuonis taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 60:46.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Pergalę šiandien nulėmė susikaupimas rungtynių gale, taip pat pradėjom geriau rinktis į rungtynes, kas po ligų ar po traumų pagijo ir rezultatai iškart matosi, neturim kol kas dar pralaimėjimų. Paklaustas kokie tikslai šiam sezonui sakė – tiesiog dalyvauti ir dar kitais metais išlikti.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Andrius Antanaitis (15, 11 naud. bal., 11 atk. kam.), Liutauras Sakalauskas (12, 11 naud. bal.), Simonas Kairys (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Grabauskas (14, 7 naud. bal., 5 išpr. pr.), Povilas Kliauza (9, 10 naud. bal.), Igoris Konovalenko (7) taškai.

"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Galera" nesunkiai įveikė "Green Death" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:49 val.)"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Veiverių Amberis" lengvai įveikė "Green Death" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:25 val.)"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)Visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvę "Kauno Liberalai" turėjo pripažinti "Green Death" pranašumą (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:12 val.)"Kauno Liberalai" neprilygo savo varžovams (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Kauno Liberalai" priešinosi "Remzai & Irmco" tik du kėlinius (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi "Green Death" pergale (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:32 val.)