LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs IT-TAŠKAS.LT (76:68)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Lietuvos Geležinkeliai" išvargo pergalę ketvirtame kėlinuke

2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 23:10 val., peržiūros: 1484

Sekmadienį, Gruodžio 16 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, D pogrupio, rungtynės, tarp "Lietuvos Geležinkelių" (šeimininkai) ir "IT – Taškas“" (svečiai) ekipų. Iki pat ketvirtojo kėlinio pirmavę svečių komandos krepšininkai nesugebėjo išsaugoti savo pranašumo ir ketvirtajame kėlinuke jie leido savo varžovams persverti rezultatą ir iškovoti pergalę. Rungtynių rezultatas – 76:68 (9:18, 16:16, 19:20, 32:14).

Pirmą kėlinį penkiais iš eilės taškais pradėjo svečių komanda. O po vieno taiklaus šeimininkų dvitaškio, svečiai pelnė dar keturis taškus be atsako ir įgijo septynių taškų pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą, po A. Čibiro tritaškio, šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų. Deja, kėlinio pabaiga geriau susiklostė svečiams, kurie vėl pelnė penkis taškus iš eilės. Svečių komandoje šiame ketvirtyje geriausia pasirodė M. kimelis, pelnęs aštuonis taškus. Rezultatas po kėlinio – 9:18.

Antrąjį ketvirtį komandos sužaidė lygiai. Tai viena, tai kita komanda surengdavo po kelias sėkmingas atakas. Šeimininkams šiame ketvirtyje aštuonis taškus pelnė A.Čibiras, o svečiams taip pat aštuonis M.Kadakauskis. Rezultatas po dviejų kėlinių – 25:34.

Trečiajame ketvirtyje niekas nepasikeitė. Svečiai ir toliau demonstravo neblogą žaidimą, o šeimininkai niekaip nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų. Kėlinio pabaigoje šeimininkai ne tik, kad nesumažino pranašumo, tačiau priešingai jie leido savo varžovams dar labiau jį padidinti. Geriausiai šeimininkų komandoje pasirodė M.Kvedaras, pelnęs aštuonis taškus. Svečiams R.Gasparavičius pelnė septynis. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:54.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai šiek tiek sumažino skirtumą pataikydami du tolimus metimus, tačiau jiems nepavyko apsiginti nuo varžovų atakų ir komandas vis tiek skyrė septyni taškai. Kėliniui jau įpusėjus šeimininkai spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo A.Grabauskas pelnę septynis taškus. Tačiau svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl susigražino pranašumą savo naudai. Vėliau iniciatyvos ėmėsi M.Kvedaras, kuris pataikė dvitaškį, o vėliau ir tritaškį ir taip vėl išvedė šeimininkus į priekį. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė ramiau ir užtikrinčiau bei iškovojo pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 76:68.

Po rungtynių svečių komandos treneris, M.Kadakauskis kalbėjo : "Ketvirtajame kėlinuke galbūt pritrūko ir jėgų, taip pat keletas priešininkų žaidėjų pradėjo rimčiau žaisti. Tikriausiai tas išmušė mus iš vėžių, to pasekoje nesugebėjome įmesti ir pralošėme.“

Šeimininkų komandos treneris T.Žvirblis sakė: „ Pradžioje galvojome, kad bus lengvesnis varžovas, galbūt šiek tiek atsipalaidavome, nevertinome varžovų. Varžovams šiek tiek pakrito pirmoje pusėje, o antroje atsigavome patys ir laimėjome.“

Šeimininkus į pergalę vedė Andrius Čibiras 25 tšk., Andrius Grabauskas 18 tšk., Mantas Kvedaras 15 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Rytis Gasparavičius 15 tšk., Egidijus Kumža 14 tšk., Martynas Kadakauskis 13 tšk.

"Lietuvos Geležinkeliai" neturėjo vargo su "Detas H & Freolitus - Doremus" (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 00:00 val.)"Lietuvos geležinkeliai" per anksti patikėjo pergale ir gavo skaudų antausį (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 19:40 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Lietuvos Dujos" šventė sunkią pirmąją pergalę (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 20:24 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)"IT - Taškas.lt" nukovė "Rapalą" ir priartėjo prie ketvirtfinalio (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)