SPORTO MANIJA & OTO vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (87:92)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

"Sporto Manijos & OTO" pergalių seriją po pratęsimo nutraukė "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera"

2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1694

Pirmadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse, paskutiniu metu itin retai klumpanti "Sporto Manija & OTO" savo aikštėje priėmė "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" vyrus. Šeimininkai mėgino savo pergalių seriją pratęsti iki 5-ių, tačiau svečiai turėjo kitą nuomonę. Svečiai ilgą susitikimo dalį pirmavo, tačiau ketvirtame kėlinuke "Sporto Manija & OTO" sugebėjo pabėgti ir įgyti 10-ies taškų persvarą (67:57). Tačiau niekas tuo nesibaigė. "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" susitelkė ir išplėšė fantastišką pratęsimą, o galiausiai ir pergalę (87:92).

Po rungtynių "Sporto Manijos & OTO" ekipos treneris Modestas Vaškūnas sakė: "Gavosi taip, kad pergalei pritrūko dar vieno žaidėjo. Rungtynes pabaigėme keturiese. Buvome pasidarę 10-ies taškų persvarą, tačiau varžovai sumetė tritaškius – jiems pasisekė. Jei ne jų tritaškiai, tai nieko daugiau ir nebėra".

"Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" komandos teneris Vitalijus Kirilovas po susitikimo kalbėjo: "Laimėjome prieš vieną iš "B" lygos favoritų. Šiandien nesusirinkome labai aukšta sudėtimi, turėjome tik vieną aukštesnį žmogų. Manau, daugiausiai lėmė susitelkimas. Po nesėkmių vyrai norėjo laimėti. Nebuvo ir Tado Vasiliausko, tai manau padėjo kitiems pasistengti įrodyti, kad jie yra ne mažiau verti žaisti. Mačas buvo geras, o ketvirtojo kėlinio pabaiga buvo fantastiška, kuomet turėjome 10-ies taškų deficitą, tačiau sugebėjome išplėšti pratęsimą ir nedaug trūko, kad laimėtume per pagrindinį laiką. Pergalės kertinis akmuo buvo, kuomet pratęsime du varžovų žaidėjai vienas po kito išsibaudavo ir vieno žaidėjo persvara davė savo. Tačiau varžovų tankas – Arminas Šaulys parodė, kad jis čia žaidžia ne veltui".

"Sporto Manijos & OTO" gretose išsiskyrė: Arminas Šaulys 41 taškas, Paulius Grigaitis 20 taškų (9 atk. kam), Elvinas Kalūginas 13 taškų (8 atk. kam)

"Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" į pergalę vedė: Ignas Plečkaitis 34 taškai, Marius Šumlinskas 22 taškai (21 atk. kam), Giedrius Katliorius 17 taškų (7 rez. perd)

Laukite tęsinio

"Kauno SRC" nesunkiai nugalėjo "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 01:31 val.)Po atkakios kovos "Šilainiai" palaužė "Hidraulinės sistemos - Kompiutera" ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Sporto Manija & OTO" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Eiguliniais" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)Dramatiškoje ketvirtfinalio serijos atomazgoje "Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" eliminavo "ARV - Auto" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)"Sporto Manija & OTO" sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Sporto manija & Oto" be didesnio vargo įveikė "Šilainius" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" šventė nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 17:47 val.)Šešių "Sporto Manijos & Oto" ekipos žaidėjų pakako sutriuškinti BK "Centre" (2013 sausio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" parklupdė "United" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:29 val.)