PRIENŲ RŪDUPIS - 2 vs KĖDAINIAI (90:78)"Laikinoji sostinė 2012" Didžioji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 17 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų arena, Birutės g. 7, Prienai, LT-59140

"Prienų Rūdupis - 2" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios Sostinės" turnyre

2012 gegužės 17 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 2112

Ketvirtadienį (05.17), Prienų sporto arenoje įvyko „Laikinosios Sostinės 2012“ Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos „Prienų Rūdupis – 2“ (šeimininkai) ir „Kėdainiai“ (svečiai). Tai buvo pirmosios rungtynės šiame turnyre svečių komandai, o šeimininkai žaidė jau antrą mačą, kaip ir pirmajame, taip ir šiandien jiems pavyko iškovoti pergalę. Kol kas turnyrinėje lentelėj jie žengia pirmi. Rungtynių rezultatas – 90:78 (19:17, 30:19, 14:17; 27:25).

Pirmą kėlinį keturiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas R.Marcinkevičius. Tačiau netrukus P.Semaška atsakė dvitaškiu ir sumažino skirtumą. Kurį laiką šeimininkai pirmavo kelių taškų persvarą, tačiau kėliniui įpusėjus, po T. Padegimo ir L. Valucko dvitaškių svečiai išlygino rezultatą, bet persverti jo savo naudai taip ir nesugebėjo. Kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl buvo įgiję keturių taškų pranašumą, tačiau T. Lekūno dvitaškis vėl sušvelnino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 19:17.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo sužaisdami atkarpą 10:4, tai padėjo jiems įgyti 8 taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Gūžys pelnęs 5 taškus. Tačiau kėliniui įpusėjus, dėka gero T. Padegimo ir T. Lekūno žaidimo, svečiai buvo sumažinęs skirtumą iki dviejų taškų. Bet kėlinio pabaiga jiems susiklostė labai nesėkmingai, jie leido savo varžovams surengti spurtą 12:0 ir įgyti dviženklį pranašumą. Daugiausiai prie šio šeimininkų spurto prisidėjo 6 taškus pelnęs K.Mikuličius ir 4 pridėjęs D.Šeškus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 49:36.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo dar labiau padidindami savo pranašumą, po penkių iš eilės D. Šeškaus taškų skirtumas išaugo iki 18. Tačiau tada T.Padegimas pelnė 4 taškus iš eilės, L.Valuckas pridėjo dar 5 taškus, o P.Semaška du ir tai leido svečiams sumažinti skirtumą iki 7 taškų. Bet kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie padidino savo persvarą iki 10. Rezultatas po ketvirčio – 63:53.

Ketvirto kėlinio metu vyko atkakli kova, svečiai vis stengėsi sumažinti skirtumą ir užsikabinti šiose rungtynėse, tačiau vos jiems priartėjus prie savo varžovų, jie tuoj pat surengdavo kelias sėkmingas atakas iš eilės ir nutoldavo. Kėlinio pabaigoje svečiams sumažinus skirtumą iki 6 taškų, K.Mikuličius surengė kelias tikslias atakas, kurios vėl leido susigrąžinti saugesnį pranašumą. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 90:78.

Po rungtynių „Prienų Rūdupis – 2“ komandos treneris, Kęstutis Aliukevičius sakė: „Šios dienos rungtynėse sužaidėm truputį geriau. Padarėm ir įvykdėm visus derinius. Pavyko sėkmingai užpulti ir iškovoti pergalę. Iš tikrųjų nesitikėjom, atrodė, kad taip lengvai sekėsi žaisti, gal dėl to, kad jiems primos varžybos ir jie nesusaidę.“

Šeimininkus į pergalę vedė Karolis Mikuličius 26 tšk. (5 išprovokuotos pražangos), Domantas Šeškus 14 tšk. (7 rez. perdavimai), Rokas Marcinkevičius 12 tšk.

Svečių komandoje geru žaidimu išsiskyrė Paulius Semaška 22 tšk. (6 rez. perdavimai), Tadas Padegimas 21 tšk. (13 atkovotų kamuolių, 11 išprovokuotų pražangų), Tomas Lekūnas 19 tšk.

Prienų "Rūdupis -2" "Laikinosios sostinės 2012" Didžiąją taurę pradėjo pergale prieš "Perfecto" (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)"Topo centras" nepasigailėjo "Prienų rūdupio - 2" ekipos (2012 birželio 03 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kėdainiai" po atkaklios kovos pasiekė pergalę (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Banga" palaužė Prienų "Rūdupio - 2" komandą (2012 gegužės 29 d., antradienis, 23:37 val.)Pergalę po nesunkios kovos iškovojo "Topo Centras" (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Kėdainius" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:12 val.)