KAUNO STUMBRAS vs VAIŠVYDAVA (83:72)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 19 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Antroje rungtynių pusėje Kauno "Stumbras" palaužė "Vaišvydavą"

2013 balandžio 19 d., Penktadienis, 20:19 val., peržiūros: 3088

Penktadienį (04.19) Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sporttturas" – Pavasario taurės 2013 rungtynės, kuriose susitiko Kauno "Stumbras" (šeimininkai) ir "Vaišvydava" (svečiai). Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau svečiams, kurie išsiveržė į priekį, pabaigoje Kauno "Stumbras" sumažino atsilikimą, tačiau išliko 5 taškai. Antrajame kėlinyje "Vaišvydava" dar labiau užtvirtino savo poziciją ir padidino skirtumą iki 14 taškų. Trečiajame kėlinyje puikiai pasirodė Kauno "Stumbras" ir per šį ketvirtį atsilikimą sumažino iki 2 taškų. Ketvirtajame kėlinyje Kauno "Stumbras" įtikinamai laimėjo ketvirtį ir laimėjo susitikimą (83:72).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu (9:2), tačiau varžovai to neišsigando ir atsakė rezultatyvia atkarpa, po kurios sumažino atsilikimą iki 1 taško. Vėliau "Vaišvydavos" žaidėjai įrodė savąjį pranašumą ir padidino persvarą iki 5 taškų (17:22).

Antrajame kėlinyje svečiai toliau tęsė savo darbą ir sėkmingai tolo nuo savo varžovų. Pirmosios atakos leido šiems skirtumą padidinti iki 8 taškų, tuo tarpu antrasis spurtas buvo dar sėkmingesnis ir po jo "Vaišvydava" turėjo net 14 taškų pranašumą. Netrukus dar viena atkarpa pastariesiems leido pirmauti net 19 taškų skirtumu. Pabaigoje Kauno "Stumbro" ekipa sugebėjo sumažinti atsilikimą iki buvusių 14 taškų. (34:48).

Trečiajame kėlinyje ekipos apsikeitė vietomis, Kauno "Stumbras" pradėjo gan dideliu greičiu mažinti susikaupusį deficitą. Po pirmosios atkarpo skirtumas ištirpo iki 10 taškų. Vis tik tuo pastarieji neapsiribojo ir toliau mažino atsilikimą, kol liko tik 2 taškai (59:61).

Paskutinįjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo trim rezultatyviom atakom, kurios nesulaukė atsako, bei taip persvėrė rezultatą savo pusėn. Likusią ketvirčio dalį lėtai, tačiau užtikrintai didino savąjį pranašumą, taip nepalikdami vilčių savo varžovams (83:72).

Kauno "Stumbro" treneris Ramūnas Lenkus po susitikimo teigė: "Pergalė tikrai netikėta, varžovus gan gerai pažinojome. Po pirmojo kėlinio galvojome, kad nebepavyks atsigauti, bet pavyko vyrus nuteikti, na ir bepralošinėdami – išlošėm".

"Vaišvydavos" ekipos treneris kalbėjo: "Pirmojoje pusėje gerai pasirodėme, žaidėjai per anksti patikėjo pergale ir galbūt užmigome ant laurų, o po to jau tikriausiai palūžome".

Kauno "Stumbro" ekipą į pergalę vedė užtikrintas lyderis Vaidas Piešinas (44 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) jam puikiai talkino Arūnas Pocevičius (16 tšk.) Laimonas Skurdauskas (8 tšk. 4 atk.kam).

"Vaišvydavos" gretose pasižymėjo Vilius Valiulis (18 tšk. 10 rez.perd. dvigubas dublis) Tomas Baumila (18 tšk. 7 atk.kam) Vaidas Bijaminas (5 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Protevis2013 balandžio 20 d., 22:31 val.

Sveikinimai ir linkejimai vaidui, puikiai pasirodzius rungtynese. Nesimatem nuo mokyklos laiku :D

Nezinau kaip su tavim susisiekti, jei kas nors is komandos skaitot si komentara, prasau perduoti Vaidui P., kad jo iesko senas pazystamas is Mazeikiu. Nenoriu komentaruose palikti nei mobilaus nei emailo, tad tegul paraso man PM. Mano username - Protevis.

Beveik visas rungtynes pirmavęs Kauno "Stumbras" iškovojo pergalę (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 20:45 val.)"Mevėgalis" įveikė "Vaišvydavą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)Kauno "Stumbras" nepasipriešino Veiverių "Amberiui" (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 20:32 val.)"Kėdainiai" nepaliko jokių vilčių "Kauno Stumbrui" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:35 val.)"Kėdainių" žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:02 val.)Vaišvydava" sutriuškino BC "Ambi" ekipą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:34 val.)"Vaišvydava" šventė sunkią pergalę prieš "Pieno Žvaigždės - Miau" komandą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:08 val.)