Rūdupis – 2 vs Sporto manija (74:92)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 19:15 val. @ Prienų savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 5, Prienai, LT-59140

„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“

2014 vasario 04 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 1432

Vasario antrąją dieną įvyko A lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "Rūdupis – 2" komanda ir jų oponentai "Sporto manija". Pagrinde penkiese visas rungtynes žaidę svečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo ženklią persvarą 13:30. Puikus taiklumas ir kieta gynybą išliko ir antrajame kėlinyje, kurį laimėję "Sporto manijos" žaidėjai prieš ilgąją pertrauką susikrovė 29 taškų pranašumą. 23:52. Trečiajame kėlinyje Prieniškiai sukilo į lemiamą šturmą, greitų atakų dėka jiems pavyko sumažinti deficitą iki 17 taškų. (51:68). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas dar šiek tiek ištirpo, tačiau keletas sėkmingų svečių atakų užgesino intrigą. Galutinis rungtynių rezultatas 74:92.

Rungtynės prasidėjo svečių įspūdingų šturmu, visi metimai buvo taiklūs, kas ir įtakojo kad rezultatas po kelių minučių tapo 6:20. K.Abramavičiaus ir E.Kalūgino vedina "Sporto manija" vis didino pranašumą, tik kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek juos pristabdyti. Kadangi svečiai žaidė penkiese, tai intriga niekur nedingo ir Prieniškiai rotuodami sudėti stabilizavo žaidimą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 13:30 pirmavo "Sporto manija".

Antrojo kėlinio pradžia parodė kad tai nebuvo atsitiktinumas ir svečiai spurtavę rezultatu 2:17 užsitikrino lengvą rungtynių pabaigą. Nors antrąją kėlinio dalį pavyko minimaliu rezultatu laimėti šeimininkams, tačiau reikėjo stebūklo sugrąžinti intrigai. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 23:52

Trečiajame kėlinyje nieko nenustebino atsipalaidavę ir galbūt pavargę "Sporto manijos" žaidėjai, kurie pralošė atkarpą 17:3. Greitu žaidimu išnaudoję savo pranašumus ir pagerinę taiklumą "Rūdupio-2" komanda dominavo šiame kėlinyje ir po 30 minučių žaidimo atsilikinėjo rezultatu 51:68.

Ketvirtajame kėlinyje nepavyko pakartoti tokio pat pasirodymo šeimininkams, E.Kalūginas vėl surengė šou, pelnydamas 14 taškų šiame kėlinyje taip įtvirtindamas savo komandos pranašumą. Kėlinio pabaigoje įmesti du šeimininkų komandos žaidėjo O.Brazdžionio tritaškiai pakėlė komandos garbę, bei nuotaiką. Galutinis rungtynių rezultatas 74:92.

Po rungtynių "Sporto manijos" treneris M.Vaškūnas sakė: Tikrai nesitikėjome tokios lengvos kovos, tuo labiau susirinkę penkiese. Pirmojoje rungtynių dalyje susikrautas pranašumas leido ištempti sekančius du, nes vienu momentu jie buvo sumažinę skirtumą iki gana slidaus, keletas mūsų metimų ir laiko stoka neleido varžovams užsikabinti už šių rungtynių.

Rūdupis – 2: Mantas Gūžys – 21 tšk., Mantvydas Gečionis – 14 tšk., Rokas Marcinkevičius – 12 tšk., Raimundas Gerbutavičius – 10 tšk.

Sporto manija: Elvinas Kalūginas – 32 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Abramavičius – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 15 tšk. (13 atk. kam.), Rytis Adžgauskas – 13 tšk.

„Banga“ be gailesčio susidorojo su „Rūdupis – 2“ krepšininkais (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:32 val.)„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)„Sporto Manija“ nepaliko vilčių „United ‒ Radijui Tau“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:22 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ antrą kartą įveikė „Rūdupį ‒ 2“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„United & Radijas Tau“ vos išnešė sveiką kailį palikdamas „Rūdupį ‒ 2“ be pergalių (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:26 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ pasiekė pirmąją pergalę (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:32 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:33 val.)