UNO vs Pikenpokas (53:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pavyzdinę gynybą demonstravęs „Pikenpokas“ išsivežė pergalę

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 418

Lapkričio 10 dieną 20:15 val., Kauno Švaros sporto salėje įvyko „C“ rungtynės, kuriose susitiko „Uno“ ir „Pikenpokas“. Rungtynes laimėjo "Pikenpokas" rezultatu 53:65 (12:9, 11:15, 9:20, 21:21).

Rungtynes komandos pradėjo kieta ir aktyvia kova. „Pikenpoko“ komanda ypatingai aktyviai ir gerai dirbo gynyboje ir per pusę kėlinio leido varžovus sukrapštyti vos 5 taškus, tačiau patys, nors ir susikūrė gerokai daugiau progų metimams, visus juos leido pro šalį. Vis gi kėlinio gale „Uno“ pavyko įmesti kelis metimus ir po pirmo kėlinio pirmauti rezultatu 12:9. Antrojo ketvirčio pirma pusė toliau ėjo ta pačia vaga. Šeimininkai laikė minimalią 3-5 taškų persvarą bet rezultatas švieslentėje keitėsi labai lėtai. Antroje kėlinio pusėje „Pikenpokui“ pavyko surengti kelias rezultatyvias atakas iš eilės ir prieš kėlinio pabaigą persverti rezultatą į savo pusę 23:24.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų trumpas suolelis pradėjo kišti koją „UNO“ komandai. Pastarieji pradėjo stigti jėgų aktyviam žaidimui ir tuo pasinaudoję varžovai pradėjo bėgti į greitas atakas, kurių smaigalyje pauikiai žaidęs G.Čekanskas didino komandos pranašumą. Prabėgus 5 minutėms svečiai jau turėjo 8 taškų pranašumą, o iki trečiojo ketvirčio pabaigos „Pikenpokas“ jau pirmavo 12 taškų skirtumu 32:44. Lemiamo ketvirčio pradžioje G. Čekansko ir J. Danaso tandemo vedami svečiai surengė spurtą 11:0 ir sukrovė komandai 20 taškų pranašumą. Iki rungtynių pabaigos šeimininkams nebevyko atlošti skirtumo ir pergalę šventę "Pikenpokas" rezultatu 53:65.

8 perimt. kam.

Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įveikė „Pusė velnio“ (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:47 val.)KM „Žalgiris“ 2005 po permainingos kovos nugalėjo „Pikenpokas“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Pikenpokas“ su pasimėgavimu iškovojo triuškinančią pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 23:09 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „Pikenpokas“ įveikė „Valpainius“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:15 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)„Pikenpokas“ su sirena išplėšė pergalę pirmosiose serijos rungtynėse (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)