Kulautuva vs Kėdainiai & Addeco (55:63)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 24 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kėdainiai & Addeco“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kulautuva“

2014 sausio 24 d., Penktadienis, 23:07 val., peržiūros: 1283

Šiandien (01.24d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Kulautuvos" ir svečių "Kėdainiai & Addeco" krepšininkų. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė šeimininkai, tačiau antroje rungtynių pusėje situacija kardinaliai pasikeitė ir svečiai pradėjo rungtyniauti kaip moka geriausiai, bei tai jiems leido švęsti pergalę rezultatu (55:63).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šešiais iš eilės „Kėdainiai & Addeco“ taškais, taip pasiųsdami savo varžovams rimtą signalą, jog šiandien lengva nebus. Visgi kiek vėliau "Kulautuva" atgavo kvapą ir pradėjo demonstruoti kur kas solidesnį žaidimą, taip sumažindami kėlinio rezultatą iki minimumo, tad po jo (15:16).

Antrasis kėlinys visai nepriminė to, ar kažko panašaus kas buvo pirmajame. "Kulautuva" šį ketvirtį laimėjo dvigubai, žaisdami komandiškiau ir atakuodami taikliau jie pasiekė teigiamą rezultatą. „Kėdainiai & Addeco“ netruko paprašyti minutės pertraukėlės, kad kiek leistų atsipūsti savo penketukui, taip jie stengėsi taupyti jėgas visoms rungtynėms, imdami pertraukėles periodiškai. Po kėlinuko (16:8).

Trečiasis kėlinukas jau ryškiai priklausė svečiams, nors ir rungtynės buvo permainingos, trečio kėlinio rezultatas paliko mažai abejonių dėl „Kėdainiai & Addeco“ pergalės šįvakar. Jau matėsi, kad pastarieji pradėjo kontroliuoti žaidimą. Po kėlinio (14:26).

Paskutinis kėlinys buvo labai nerezultatyvus, ir jeigu geriau būtų sekėsi pulti šeimininkams, pergalė galėjo būti iškovota, bet visgi to padaryti nepavyko, ir jiems teko pripažinti „Kėdainiai & Addeco“ pranašumą ir pergale šios dienos rungtynėse rezultatu (55:63).

Kulautuva: Liudas Čekavičius – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Urbaitis – 11 tšk., Šarūnas Mačiulis – 6 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 21 tšk., Dovydas Čepas – 15 tšk., Saulius Svetickas – 12 tšk., Dainius Šutkus – 11 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Remzą & Adotą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Kėdainiai ‒ Addeco“ be didesnio vargo įveikė „Kulautuvą“ (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 00:12 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)„Kėdainiai & Addeco“ vos neprisižaidė su „Vaistine.lt“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:58 val.)„Kėdainiai & Addeco“ siutriuškino Kauno „Liberalus“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Kėdainiai & Addeco“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Vaistinė.lt“ atkaklioje kovoje palaužė „Kulautuvą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:44 val.)„Kėdainiai & Addeco“ užtikrintai keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:20 val.)Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kėdainiai & ADDECO“ palaužė KK “13“ komandą. (2014 kovo 21 d., penktadienis, 23:43 val.)