Jaunalietuvių sporto organizacija vs Dentist Team (72:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę

2013 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1386

Kauno centro sporto mokyklos krepšinio aikštelėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacijos (šeimininkai) ir "Dentist Team" (svečiai) komandos. Viso susitikimo metu vyko chaotiškas krepšinis, kuriame visgi geriau jautėsi šeimininkų ekipa – jie įveikė varžovus rezultatu 72:57 (12:17; 23:8; 16:16; 21:16). "Jaunalietuvių sporto organizacijai" tai jau buvo trečiasis laimėjimas iš penkių galimų, tuo tarpu "Dentist Team" pasiliko su dviem pergalėm po keturių bandymų.

Rungtynės prasidėjo "Jaunalietuvių sporto organizacijos" atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais dviem taškais (2:0), į kuriuos "Dentist Team" atsakė vienu taikliu baudos metimu iš dviejų (1:2). Didžiąją kėlinio dalį komandos taip ir rungtyniavo "koja kojon" (10:9 svečių naudai), tačiau ketvirčio pabaigoje "Dentist Team" sužaidė sėkmingą atkarpą 7:3 ir po pirmųjų 10 kovos minučių įgijo 5 taškų pranašumą (17:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdingu "Jaunalietuvių sporto organizacijos" spurtu 15:0 ir skirtumas tarp ekipų pirmą kartą šiame susitikime tapo dviženklis (27:17). Nors sužaidus 5 min. 19 sek. "Dentist Team" atsigavo po šio "šalto dušo" pelnydami taškus (19:27) ir išlygino žaidimą, tačiau skirtumas tarp komandų niekaip nemažėjo, tad prieš didžiąją pertrauką ekipas vis dar skyrė 10 taškų skirtumas (35:25).

Trečiajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyravo lygus krepšinis, t.y. vos viena komanda pelnydavo taškus, tuoj pat rezultatyvia ataka atsakydavo ir varžovai, tad skirtumas nuolat svyravo ties 10 taškų riba. Nenuostabu, jog taip ekipoms rungtyniaujant buvo sužaistas lygus ketvirtis (16:16), o tai reiškė, kad "Jaunalietuvių sporto organizacijai" prieš lemiamą kėlinį pavyko išsaugoti anksčiau įgytą 10 taškų pranašumą (51:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vis dar vyravo apylygis krepšinis (57:46 "Jaunalietuvių sporto organizacijos" naudai), tačiau tada šeimininkai laimėjo "sausą" atkarpą 9:0, padidino savo pranašumą iki 20 taškų (66:46) ir taip galutinai nulėmė rungtynių baigtį. Nors vėliau "Dentist Team" ir labai stengėsi, tačiau jiems pavyko tik sumažinti savo atsilikimą, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo "Jaunalietuvių sporto organizacijos" pergalę rezultatu 72:57.

"Jaunalietuvių sporto organizacija": Darius Kisielius – 16 tšk. (17 min.), Lukas Kriščiūnas – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Tadas Navickas – 12 tšk.

"Dentist Team": Donatas Stasaitis – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Martynas Zaveckas – 21 tšk., Dovydas Jakstys – 7 tšk.

Pakalbintas "Jaunalietuvių sporto organizacijos" komandos treneris V.Mikuckis sakė, kad "pirmoje susitikimo dalyje žaidėme pavieniui ir padrikai, o antroje pusėje daug geriau gynėmės ir tai davė teigiamą rezultatą. Pažaidėm visi, gavosi gana linksmos rungtynės".

„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)Puikiai startavusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ parklupdė negausiai susirinkusius „ESS Santermitą ‒ ĮSP DNC“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Jaunalietuvių sporto organizacijai“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:24 val.)„Kauno grūdai“ išvaistė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)Prastai startavę „Restauratoriai“ sugebėjo iškovoti solidžią pergalę (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)