SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA vs RAGAI (69:72)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 21 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Ragai"

2011 spalio 21 d., Penktadienis, 22:45 val., peržiūros: 5094

Penktadienį, Vydūno pagrindinėje mokykloje įvyko "C" lygos, "D" pogrupio susitikimas, kuriame susitiko "Sporto Manija & Amici Pizza" (šeimininkai) ir "Ragai" (svečiai) ekipos. Po atkaklios kovos 69:72 (23:21, 12:15, 17:20, 17:16), pergalę šventė "Ragai".

Rungtynes geriau pradėjo „Ragai“ kurie įgijo trijų taškų pranašumą ir išsiveržė į priekį (3:6). Šeimininkai nepasidavė ir po R.Adžagausko ir M.Maslinikovo metimų persvėrė rezultatą (8:6). Kėlinio viduryje „Ragams“ ir toliau geriau sekėsi įveikti varžovų ginybą ir susigrąžinti iniciatyvą bei persverti rezultatą (13:19). Vis dėlto, kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai. Laimėję atkarpą (10:2), „Sporto Manija & Amici Pizza“ vėl išsiveržė į priekį – 23:21.

Atkakli kova tęsėsi ir antrajame ketvirtyje. Pasipylę abiejų komandų metimai tik pagražino kovą. Visgi antrojo kėlinio viduryje, daugiausiai P.Kalinausko pastangomis, „Ragai“ buvo įgyję penkių taškų pranašumą (31:36), tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė drausmingiau ir neleido varžovams pabėgti (35:36).

Po ilgosios pertraukos aikštėje vėl vyko trileris. „Sporto Manija & Amici Pizza“ buvo įgijusi savo didžiausią rungtynėse, 5 taškų pranašumą (43:38), bet praėjusio „C“ lygos sezono trečiosios vietos laimėtojai „Ragai“ ilgai džiaugtis persvara neleido. P.Kalinauskas pelnė 7 taškus po du pridėjo N.Mičiulis ir G.Janonis ir svečiai vėl perėmė iniciatyvą (43:49). Kėlinio pabaigoje šeimininkai šiek tiek apmažino skirtumą, tačiau ketvirtąjį ketvirtį pradėjo su keturių taškų deficitu – 52:56.

Nors lemiamą ketvirtį „Ragai“ pradėjo dar keturiais taškais iš eilės ir padidino pranašumą iki aštuonių taškų (52:60), tačiau „Sporto Manija & Amici Pizza“ lengvai pasiduoti neketino. T.Ilčiukas pataikė du tolimus metimus iš eilės ir komandas teskyrė du taškai. P.Kalinauskas atsakė dviem baudos metimais, bet V.Žvirblis pataikęs fantastišką tritaškį, vėl užvedė komandą. Po dar vieno taiklaus jo metimo, šeimininkai jau pirmavo (63:62). Kuomet šeimininkai išsiveržė į priekį (69:65) atrodė, kad „Sporto Manija & Amici Pizza“ vėl perims iniciatyvą, būtent pačiu reikiamausiu metu, rungtynių pabaigoje, bet „Ragai“ parodė charakterį ir sugebėjo išlygint rezultatą (69:69). Po nesėkmingos šeimininkų atakos labai svarbų dvitaškį iš krašto pataikė E.Černiauskas ir persvėrė rezultatą (69:71). Per 18s „Sporto Manija & Amici Pizza” nesugebėjo surengti tikslios atakos ir turėjo pažeidinėti taisykles. Pirmąjį baudos metimą G.Janonis prametė, tačiau antrąjį sugebėjo pataikyti. Šeimininkams buvo likusios dvi sekundės, tačiau paskutinysis metimas buvo blokuotas ir „Ragai“ šventė pergalę – 69:72.

Sporto Manija & Amici Pizza“: D.Mikalauskas 20 (9/16 dvitaškiai, 11 atk.kam.), T.Ilčiukas 15 (3/4 tritaškiai), R.Adžagauskas 14 taškų.

Ragai“: P.Kalinauskas 21 (7/12 dvitaškiai), N.Česna 15, G.Janonis ir S.Žičkus po 11 taškų.

Ragų“ atstovo komentaras:

- Kas lėmė pergalę tokiose įtemptose rungtynėse?

- Nežinau, keitimai gal? Ar kažkas tokio. Trūko žmonių „ant pakeitimo“, o pergalę tikriausiai lėmė gynyba. Gynyba prieš jų tolimus metimus. Varžovai pataikė, bet daug metimų skriejo ir pro šalį.

- Ko tikitės ateityje?

- Pergalių beabejo.

Sporto Manijos & Amici Pizzatrenerio M.Vaškūno komentaras:

- Ko pritrūko iki pergalės?

- Šiaip viskas gerai. Žaidėjai per jauni, trūksta patirties, tai tik pirmosios rungtynės. Ketvirtąjį kėlinį gerai žaidėme, tačiau tai yra normalu 2-3 taškai, tai ne katastrofa. Sezonas ilgas žaisime toliau pamatysime.

- Kaip jums varžovas?

- Negaliu pasakyti iš vienų varžybų . Po vieno rato pasižiurėsime ir galėsime šnekėti apie tolimesnius planus .

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Donaraz2011 spalio 23 d., 00:58 val.

Na jo meciau as kaip ir 4 baudas :D O del teisejo tiesiog isvede is kantrybes , nes tikrai elgiasi ne taip kaip turetu , svilpe vejus paskutinius , zodziu gauna pinigus uz sudmaliavima , tik tiek

All In2011 spalio 22 d., 23:36 val.

O as kiek maciau Mikalauskas nelb graziai su teisejais snekejo :)

Anonimas2011 spalio 22 d., 16:27 val.

Siaip kiek maciau Mikalauskas mete 4 baudas ir visas pateike o ne 2 tik:D

Principinėje dvikovoje sunkią pergalę šventė „Sporto Manija & Amici Pizza“ (2012 sausio 06 d., penktadienis, 23:05 val.)Permainingoje ir atkaklioje kovoje BC "Gazuotas pienas" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 30 d., penktadienis, 22:50 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė KK "Persvara" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Puikiai sužaistas pirmas ketvirtis lėmė "Kauno technikos kolegijos" pergalę prieš "Ragus" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 19:46 val.)"Ragai" iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Rykliai" ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą ir įveikė "Ragus" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 21:57 val.)BC "Liuksas" įveikė "Ragus" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 20:30 val.)Dramatiškose rungtynėse BC "Rykliai" palaužė "Ragus" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 23:38 val.)Tik po atkaklios kovos "Ragai" įveikė "Rokų kerarmikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipą (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:42 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)