Omega vs Elmova (84:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 05 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 931

Vasario 5 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje vyko Įmonių lygos, reguliariosios I pogrupio rungtynės taro vietos „Omega“ ir svečių „Elmova“.Pirmame kėlinuko komandos žaidė apylygiai ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 19:19. Antrame kėlinuke toliau tęsėsi kova taškas į tašką ir pirmąją rungtynių pusę komandas skyrė tik du taškai – 38:36 „Omega“ naudai. Trečiame ketvirtyje „Omegai“ pavyko sukurti keletą puikių atkarpų, kurių dėka šeimininkai džiaugėsi gana saugia persvara – 65:53. Paskutiniame rungtynių kėlinyje, penkiese susirinkę svečiai pritrūkę jėgų nesugebėjo pasivyti varžovų ir „Omega“ ekipa šventė pergalę rezultatu 84:74.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų taiklių trritaškių iš eilės pirmavo 6:2. Tada svečiai surengę spurtą 5:0 persvėrė rezultatą (8:7), o netrukus pirmavo jau 6 taškais (16:10). Dėja, ilgai priekį išlikti „Elmova“ komandai nepavyko ir varžovai išlygino rezultatą (16:16). Iki kėlinuko pabaigos nei viena nei kita komanda išsiverži į priekį nesugebėjo ir po pirmojo kėlinuko tarp komandų vyravo lygybė – 19:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Elmova“ laimėjo atkarpą 10:4 ir susigrąžino pirmame kėlinuke turėtą pranašumą (29:23), tačiau tada šeimininkai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį (33:29). Iki kėlinuko pabaigos „Elmova“ sugebėjo dvigubai sumažinti varžovų turimą persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies atsilikinėjo 36:38.

Nors trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai buvo išsiveržę į priekį (44:43), tačiau „Omega“ iš kart atsakė spurtu 10:0 ir susikrovė 9 taškų persvarą (53:44). Kėlinukui persisvėrus į antrąją pusę šeimininkai gana užtikrintai buvo priekyje (58:51), o baigiantis kėlinukui sugebėjo dar padidinti savo pranašumą – 65:53.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Elmova“ dar buvo sumažinus atsilikimą iki vienženklio (60:67), tačiau panaikinti viso turimo deficito iki rungtynių pabaigos nesugebėjo ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 84:74.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris R.Urkis sakė: „Pirmoje rungtynių pusėje prastai gynėmės ir nepataikėme daug metimų. Bandėme aktyvinti gynybą su jaunesniais žaidėjais, kas pasiteisindavo tik momentais. Trečiame kėlinyje varžovai pavargo, kadangi žaidė penkiese ir to dėka mes atsikovojome daugiau kamuolių po krepšiais, geriau apsigynėme ir greitom atakom šiaip ne taip laimėjome rungtynes“

Omega: Juozas Keršys – 24 tšk., Matas Sodonis – 17 tšk., Donatas Šliogeris – 13 tšk.

Elmova: Kęstutis Petkevičius – 33 tšk., Audrius Vaivada – 14 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Juknevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Enerstena“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi „Elmovos“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:55 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Dienos rungtynėse ‒ įtikinama „Vilmistos“ pergalė (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 03:12 val.)