Eoltas vs Vijora (51:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą.

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 23:55 val., peržiūros: 1068

Ketvirtadienį, sausio 30 dieną, Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Eoltas" (šeimininkai) ir "Vijora" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo – (12:7). Antrame kėlinyje "Eoltas" toliau diktavo sąlygas ir po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo – (26:20). Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis "Vijorai", kuriems pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (33:31). Ketvirtame kėlinyje vyko atkakli kova, kurios metu rungtynių nugalėtojas aiškinosi iki paskutinių minučių. Visgi stipresni buvo "Eoltas", kurie laimėjo rungtynes rezultatu – (51:48).

Rungtynėse pirmieji taškus pelnė svečiai, vėliau prie jų prisijungė ir šeimininkai. Sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių 3 taškais priekyje buvo svečiai – (4:7). Per likusį laiką "Eoltas" pademonstravo puikią gynybą, per kurią neleido "Vijorai" įmesti nė taško,o patys pelnė 8 taškus. Pirmasis kėlinys baigėsi – (12:7).

Antro kėlinio pradžia buvo identiškai panaši į pirmojo. Komandos vėl 3 minutes keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių rezultatas buvo – (17:14). Sužaidus dar dvi minutes "Eoltas" pelnė 5 sausus taškus ir padidino savo persvarą iki didžiausio rungtynėse 8 taškų – (22:14). Tada "Vijoros" komandai pavyko pelnyti 5 taškus iš eiles ir vėl grąžinti 3 taškų persvarą. Per likusį laiką komandos sužaidė atkarpą – (4:1) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (26:20).

Trečiasis kėlinys rungtynėse buvo nerezultatyviausias, bet gana įdomus. Svečiai ėmė vis labiau artėti prie šeimininkų. "Vijoros" komandai pavykus laimėti kėlinį (7:11) skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – (33:31).

Ketvirtą kėlinį galingu spurtu pradėjo "Eolto" komandą, kuri per 4 sužaistas minutes laimėjo atkarpą – (11:2) ir įgijo dviženklį pranašumą – (44:33). Vėliau, per sekančias 4 minutes "Vijoros" ekipai pavyko surengti savo spurtą – (0:10) ir likus žaisti nepilnai 2 minutes komandas jau skyrė tik vienas taškas – (44:43). Visgi per likusį laiką svečiams nepavyko pakeisti rungtynių eigos ir rungtynes rezultatu – (51:48) laimėjo "Eoltas"

Po laimėtų rungtynių "Eolto" treneris kalbėjo: "Tikėjomės lengviau laimėti, bet gavosi kaip gavosi. Džiaugiamės pergale."

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 21 tšk. (12 išpr. praž.), Darius Jucevičius – 10 tšk., Arūnas Kalnutis – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Vijora: Andrius Pusvaškis – 12 tšk., Leonas Stirbys – 11 tšk., Rimantas Žilinskis – 9 tšk.

„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą. (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ekskomisarų biuras“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:29 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„Eoltas“ patyrė trečią nesėkmę (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:25 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)