LVA – IVNET vs Makroflex (52:65)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 13 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“

2013 gruodžio 13 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 1179

Penktadienį, gruodžio 13 dieną, KTK sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės tarp vietos "LVA – IVNET" ir svečių "Makroflex" ekipų. Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė apylygiai, tačiau nuo trečiojo kėlinuko svečiai išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę rezultatu 52:65 (16:11, 14:20, 16:15, 6:19).

Pačioje susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos sėkmingai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje įpusėjus pirmam ketvirčiui svečiai turėjo vos vieno taško pranašumą, tačiau netrukus aikštės šeimininkai surinko keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Einant kėlinuko laikui į pabaigą "Makroflex" dar šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau pačią pabaigą sėkmingiau sužaidė "LVA – IVNET" ir įgijo penkių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių sekė svečių komandos spurtas 0:7, leidęs jiems išlyginti rezultatą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar kelios iš eilės "Makroflex" sėkmingos atakos išvedusios juos į priekį. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai, tačiau šiek tiek sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai sumažino savo atsilikimą iki minimumo. 30:31.

Po ilgosios pertraukos pirmųjų taškų dar teko šiek tiek palaukti, tačiau kiek vėliau abi komandos dar kartelį apsikeitė keliomis rezultatyviais pasibaigusiomis atakomis, tačiau po jų sekė šeimininkų spurtas 6:0, kurio dėka jie vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Į tai "Makroflex" atsakė taikliu tolimu metimu ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Po dar vieno taiklaus "LVA – IVNET" ekipos dvitaškio metimo svečiai surengė spurtą 0:5 ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos komandos žaidė panašiai ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas tapo lygus. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje "Makroflex" pataikė du tolimus metimus iš eilės ir įgijo šešių taškų persvarą, kurios "LVA – IVNET" taip ir nesugebėjo panaikinti, ko pasekoje pergalę šventė svečių krepšininkai. 52:65.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Andrius Knezys kalbėjo : " Nepasakyčiau, kad žaidėme labai gerai, nes neturėjome žmonių pakeitimui, neturėjome aukštų žmonių, bet komandinio žaidimo dėka pavyko iškovoti pergalę. Rungtynių pradžioje strigo žaidimas, nes nepavyko pataikyti iš atstumo, o po to, kai pradėjo kristi metimai, metėme parengtus metimus, dėl to ir laimėjome ".

LVA – IVNET: Audrius Navickas – 12 tšk., Gražvydas Davidavičius – 9 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Bartusevičius – 9 tšk.

Makroflex: Edvinas Bacevičius – 18 tšk., Andrius Knezys – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:18 val.)„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)Bronza atiteko „LVA – IVNET“ ekipai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:36 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)