Sabonio KC – Vytautas vs BK Centre (67:94)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BK „Centre“ be vargo iškovojo pergalę varžovų aikštėje

2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 00:11 val., peržiūros: 1184

Pirmadienį, lapkričio 11 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sabonio KC – Vytauto" ir svečių BK "Centre" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgo svečiai ir po pirmojo kėlinuko turėjo aštuonių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko eigoje BK "Centre" dar labiau padidino skirtumą tarp komandų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau aštuoniolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė rungtyniauti šiek tiek geriau, tačiau vistiek varžovams neprilygo ir šie, po nesunkios kovos šventė pergalę rezultatu 67:94 (14:22, 18:28, 16:19, 19:25).

Rungtynės prasidėjo devyniais iš eilės svečių taškais, į kuriuos šeimininkai sugebėjo atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu. Kiek vėliau BK "Centre" ekipos lyderis J.Furmanavičius pelnė dar du taškus su pražanga ir padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė penki iš eilės šeimininkų taškai, leidę jiems sumažinti deficitą iki penkių taškų, tačiau iki kėlinuko pabaigos šiek tiek geriau sužaidė svečiai, ko pasekoje įgijo aštuonių taškų persvarą. 14:22

Antrojo ketvirčio pradžioje, po sėkmingo A.Kriščiūno žaidimo šeimininkai vėl sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų, tačiau ilgai netrukus BK "Centre" į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės bei padidino savo persvarą iki trylikos taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau rezultatyvaus J.Furmanavičiaus žaidimo dėka, skirtumas tarp komandų nežymiai padidėjo iki penkiolikos taškų. Einant kėlinio laikui į pabaigą "Sabonio KC – Vytautui" dar pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau neilgam, nes netrukus svečiai padidino savo persvarą iki aštuoniolikos taškų. 32:50.

Po ilgosios pertraukos svečių gretose įsisiautė komandos kapitonas A.Kozlov, kuris per poros minučių atkarpą pelnė septynis taškus ir padėjo padidinti savo komandos pranašumą iki 21 taško. Kiek vėliau, sužaidę atkarpą 10:2, "Sabonio KC – Vytauto" krepšininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų, tačiau toks skirtumas ilgai neišsilaikė, nes netrukus svečiai spurtavo ir vėl susigrąžino 21 taško persvarą. 48:69.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau nei viena komanda nusileisti nesiruošė ir jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai sumažino atsilikimą iki septyniolikos taškų, tačiau netrukus BK "Centre" žaidėjas J.Furmanavičius pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl sugrąžino turėtą pranašumą. Toliau abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių sekė dar vienuolika iš eilės svečių taškų, kurie galutinai palaidojo varžovų šansus laimėti. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 67:94.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Nikolaj Kirsanov kalbėjo (Versta iš anglų kalbos) : " Šiandien mes žaidėme kaip tikra komanda, žaidėjai žaidė tokį žaidimą, kokį aš norėjau matyti. Visų pirma, mes labai gerai žaidėme gynyboje, varžovai neįmetė labai daug taškų, aišku, būtų geriau, kad jie būtų įmetę nedaugiau kaip 60, bet ir 67 nėra blogai. Šiandien mes buvome nusiteikę pelnyti taškus, prieš tai mes daug dirbome gerindami savo metimus, todėl aš didžiuojuosi savo komanda. Tai buvo puikios rungtynės ".

"Sabonio KC – Vytautas" : Lukas Kriščiūnas – 14 tšk., Benas Repečka – 12 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Aleknavičius – 12 tšk.

"BK Centre" : Justas Furmanavičius – 33 tšk. (26 atk. kam., 13 rezult. perd.), Anton Kozlov – 32 tšk. (9 rezult. perd.), D.Nikulshin – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

DowJones2013 lapkričio 12 d., 23:16 val.
Manau, kad jau šiemet JF neprapultų NKL. Per gerus metus pora į LKL. Jei viskas OK po kurio laiko o ko gi ne rinktinė?
zalias_kraujas2013 lapkričio 12 d., 00:14 val.
na ka zn... reikia pasveikinti Justa Furmanaviciu su sekmingu zaidimu ir su tuo, kad atvede komanda i pirma pergale per du metus. Rytoj skelbiama nedarbo diena
„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)BC „Sporto fėja“ nesunkiai sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 16:30 val.)BK „Centre“ neatsilaikė prieš šešis BC „Sporto Fėjos“ krepšininkus (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 19:15 val.)„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)Efektingose rungtynėse pergalę šventė „Pauliukai“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:33 val.)„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:00 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Šilainiai“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)