Restauratoriai & Hausa vs Rapala (88:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1048

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Restauratoriai & Hausa" savo aikštėje priėmė "Rapalą". Ilgą laiką aikštėje iniciatyvą turėjęs "Rapalos" šešetukas atrodė esą arčiau pergalės. Vis tik, susitikimo pabaigoje šeimininkai pasinaudojo jėgų persvara ir perėmė rungtynių kontrolę paskutinėmis minutėmis. Nors "Rapala" nestokojo noro iškovoti pergalę, tačiau šeimininkai padedami savų sienų nugalėjo rezultatu (88:82).

Rungtynes daugiau nei užtikrintai pradėjo šeimininkai. Jie greit spurtavo rezultatu 10:2 ir pasiuntė varžovus į lengvą nokdauną. Neilgai trukus komandas jau skyrė 11 taškų (15:4). Tačiau "Rapala" atsitokėjo ir atsakė spurtu 2:10, o skirtumas tarp komandų sumenko iki trijų taškų (17:14). Neilgai trukus vaizdas aikštėje dar labiau pasikeitė, kai svečiai tritaškių metimų dėka surengė dar vieną spurtą ir iš besivejančių tapo pirmaujančia komanda (21:25). Skirtumas iki pirmojo kėlinio pabaigos nepasikeitė (24:28).

Prasidėjus antrajam kėliniui "Restauratoriai & Hausa" sugebėjo savo atsilikimą sumažinti iki minimumo (31:32), tačiau čia pat "Rapala" ir vėl prabilo. Svečiai sužaidė užtikrintą atkarpą, po kurios skirtumas tarp komandų tapo 10 taškų (31:41). Žaidimas ilgainiui išsilygino, o šeimininkai nepastebimai ėmė mažinti skirtumą. Per likusį kėlinuko laiką ekipas skirianti dviženklė taškų riba sumažėjo perpus (45:50).

Nors antroji rungtynių pusė prasidėjo dar keturiais "sausais" svečių taškais, tačiau "Restauratoriai & Hausa" neketino ir vėl buksuoti. Rezultatui esant (45:54) šeimininkai pelnė 8-is taškus be atsako ir skirtumas tarp ekipų ištirpo iki minimumo (53:54). Tačiau "Rapala" dar kartą parodė charakterį ir net būdami šešiese svečiai sugebėjo savo persvarą padidinti iki 9-ių taškų (55:64). Tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie pelnė 8-is taškus, o į savo krepšį praleido vos du ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik 3 taškai (63:66).

Ketvirtojo kėlinio metu "Rapala" stengėsi iš visų jėgų išsaugoti tai, ką jau sukūrė šiame susitikime. Tačiau akivaizdus jėgų stygius svečiams neleido intensyviai rungtyniauti ne tik puolime, tačiau ir gynyboje. Pasinaudoję varžovų nuovargiu "Restauratorių & Hausos" vyrai pamažu ėmė vytis varžovus, o galiausiai atstatė status kvo susitikime (75:75). Nors "Rapalai" dar porą kartų buvo pavykę išsiveržti į priekį (75:78), vėliau (77:80), tačiau tai buvo bene viskas, ką svečiai nuveikė rungtynėse. Tuo tarpu šeimininkai per likusį laiką pelnė 11 taškų, o į savo krepšį praleido tik du bei šventė nelengvą pergalę rezultatu (88:82).

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snūdaitis – 27 tšk., Povilas Mickūnas – 16 tšk., Juris Goštautas – 13 tšk. (21 atk. kam.), Julius Rajackas – 12 tšk., Augustas Mikalonis – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Rapala: Mindaugas Pažėra – 28 tšk. (10 atk. kam., 11 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 27 tšk., Raimundas Mickevičius – 14 tšk., Gediminas Mickevičius – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)