ASS & Endress H vs Vilmista (66:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 955

Vasario 8 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASS & Endress H“ priemė svečius „Vilmistą“ .„ASS & Endress H“ buvo iškovoję šešias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję. „Vilmistos“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „ASS & Endress H“, kurie pelnė pirmus keturis taškus be atsako (4:0). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris minutes rezultatu 8:3 pirmavo „ASS & Endress H“. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik vienas taškas (8:7), o minutės pertraukėlės paprašė „ASS & Endress H“. Po jos persvarą išlaikė šeimininkai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (19:15). Visgi ketvirtį geriau užbaigė penkis taškus be atsako pelnydama „Vilmista“.

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (25:24). Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė du taškai (28:30), o minutės pertraukėlės paprašė „ASS & Endress H“. Po jos šiek tiek geriau rungtyniavo „Vilmista“. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (32:36). Per likusį laiką „Vilmista“ išsaugojo keturių taškų persvarą (37:42).

Trečio kėlinio pradžioje geriau rungtyniavo „ASS & Endress H“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (42:42). Visgi baigiantis antrai minutei šeimininkų puolimas užstrigo, o „Vilmista“ pelnė vienuolika taškų be atsako (42:53). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos, vėl taškus pelnė „ASS & Endress H“ (45:53). Paskutines kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, o „ Vilmistai“ pavyko išsaugoti devynių taškų persvarą (50:59).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes „Vilmista“ pirmavo rezultatu 56:66. Penktą minutę du taškus pelnė „ASS & Endress H“, bet į tai „Vilmista“ atsakė trim taikliais dvitaškiais metimais (58:72). Įpusėjus šeštai minutei „ASS & Endress H“ buvo paprašę minutės pertraukėlės. Per likusį laiką „Vilmista“ žaidė užtikrintai ir išsaugojo įgytą pranašumą (66:76).

“Vilmista“ iškovojo septintą pergalę, o „ASS & Endress H“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Vilmistos“ treneris M.Vilimas: „Iš tikro manėme, kad šiandien būsime silpnesni, nes mūsų pagrindinio centro nebuvo. Ūgio pranašumą priešininkai turėjo, bet šiandien tikriausiai pirmos rungtynės šį sezoną, kurias taip gerai sužaidėme, gynyboje žaidėme kaip komanda. Gerai pataikėme, manome, kad tai geriausios kolkas šio sezono rungtynės ir labai džiaugiamės pergale. Stengiamės ir tikimės pakilti kuo aukščiau turnyrinėje lentelėje.“

„ASS & Endress H“ komandos treneris A.Šalaševičius: „Pradžioje gynėmės silpnokai, o paskui puolimas sustojo. Priešininkai tikrai ne iš silpnųjų, o mums pritrūko taiklių metimų. Pradžioje nesustabdėme varžovų centro, o antroje pusėje pritrūko taiklių metimų. Dėl to ir puolimas strigo.“

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Audrius Šalaševičius – 15 tšk., Almantas Sutkus – 10 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 29 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 14 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)