ACHEMA & TELEMAX vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (84:76)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 04 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

„Achema & Telemax“ šventė sunkią pergalę namuose

2012 vasario 04 d., Šeštadienis, 15:44 val., peržiūros: 3283

Šeštadienį (02.04), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi E pogrupio komandos, „Achema & Telemax“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ (svečiai) ekipos. Po įtemptos ir labai nervingos antrosios rungtynių pusės fortūną savo rankose išlaikė šeimininkų krepšininkai ir šventė labai sunkią pergalę, kuri leido jiems pakilti turnyrinėje lentelėje. Rungtynių rezultatas – 84:76 (14:18, 19:19, 26:19, 25:20).

Pirmą ketvirtį tritaškiu metimu pradėjo S.Klimkevičius, tiesa vėliau šeimininkai atsakė 5 taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą. Šeimininkam dar kurį laiką pavyko išlaikyti persvarą savo pusėje, tačiau rezultatui esant 14:9, svečiai surengė spurtą 0:9, kurio iniciatorius buvo T.Vasiliauskas pelnęs 5 taškus, ir tai padėjo jiems persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po kėlinio – 14:18.

Antrojo kėlinio pradžioje T.Vasiliauskas ir A.Nausėda apsikeitė tolimais metimais. Po to A.Nausėda pridėjo dar vieną tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau S.Klimkevičius jau kitoje atakoje atsakė tuo pačiu ir atstatė rezultatą. Vėliau po V. Šalčiaus dviejų baudų metimų ir dvitaškio bei M. Markevičiaus dviejų dvitaškių svečiai įgijo 10 taškų persvarą. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė atkarpą 5:0 ir atstatė tą pačią persvarą, kuri buvo ir po pirmojo kėlinio. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 33:37.

Trečią ketvirtį M.Šateika pradėjo 4 taškais iš eilės ir išlygino rezultatą. Iki pat kėlinuko vidurio vyko lygi, bet tada svečiai surengė dvi tiksliai ataks ir padidino savo persvarą iki 5 taškų. Bet tada svečiai pradėjo nervintis dėl teisėjų priimtų sprendimų ir už tai buvo nubausti keliomis techninėmis pražangomis, kurios leido šeimininkams netrukdomiems rinkti taškus nuo baudų metimų linijos. Nors ir dauguma jų baudų metimų buvo netaiklūs, svečių žaidimas atrodė pakrikęs ir per visą likusį kėlinio laiką jie pelnė tik 2 taškus į savo krepšį praleisdami 10. Tai padėjo šeimininkams persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po ketvirčio – 59:56.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai vis dar atrodė pakrikę ir sunkiai regzdavo atakas. Šeimininkų komandos žaidėjas, A.Nausėda, dar labiau pribloškė savo varžovus pataikydamas 2 tritaškius metimu iš eilės, o vėliau pridėdamas ir dar vieną. Tai leido šeimininkams įgyti 8 taškų pranašumą. Lyg to dar būtų negana tritaškį pataikė ir M. Čeponi bei padidino pranašumą iki 11 taškų. Svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais ir spaudimu, tačiau dauguma jų atakų buvo netikslios. Šeimininkai pabaigoje sužaidė ramiai ir užtikrintai bei neleido varžovams per daug priartėti. Taigi rezultatas po rungtynių – 84:76.

Po rungtynių „Achema & Telemax“ komandos treneris, Artūras Nausėda sakė: "Nežinau, gal dėl to kad šeštadienis, tai iš pradžių labai sunkiai ėjosi žaidimas. Varžovų komanda tikrai nebloga, matosi, kad susižaidę. Mūsų mažai susirinko, pradžioje gal per daug skubėjom. O antroje pusėje tiesiog geriau sužaidėm, pataikėm iš toli ir laimėjom.“

„Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ žaidėjas, Tadas Vasiliauskas sakė: „ Laimėjo stipresni. Pabaigoje neparkito metimai, truputį perskubėjom ir gavosi toks žaidimas. O šiaip visą laiką žaidėm apylygiai. Ne teisėjai išraukė rungtynes, tiesiog mes patys leidom jiems laimėti, tačiau buvo ir teisėjų keistų sprendimų“.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė Artūras Nausėda 30 tšk. (30 naud. balų, 6 rez. perdavimai), Marius Čeponis 25 tšk., Vaidas Ridlauskas 11 tšk.

Svečių komandoje pasižymėjo Tadas Vasiliauskas 24 tšk ., Saulius Klimkevičius 16 tšk., Marius Markevičius( 5 rez. perdavimai) ir Vytis Šalčius( 14 atkovotų kamuolių) po 15 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 vasario 04 d., 20:52 val.

uztat achemos maziukai atsigave :)

nu saunu chebra.

Anonimas2012 vasario 04 d., 20:33 val.

o kas tau sake kad jie po vakar neatsigave buvo???

Anonimas2012 vasario 04 d., 20:04 val.

Nes teisejai is po vakare neatsigave buvo :D tai teko jiems pasalpa alui duoti :D

"Achema & Telemax" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:27 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Argenstos & AKS" penketuku (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 06:37 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)"Achemos & Telemax" komandos šeštukas įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" ekipą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:14 val.)"Achema & Telemax" nesunkiai susitvarkė su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Hidraulinėm Sistemom & Kompiutera - PLŽMMC" (2012 vasario 28 d., antradienis, 23:24 val.)'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Achema & Telemax" po nelengvos kovos rodė savo pranašumą prieš "Sweco Hidroprojektą" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:18 val.)