Baubilas & Granex vs Kauno grūdai (50:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą.

2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 23:53 val., peržiūros: 1227

Pirmadienį (03.17), Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Baubilas & Granex" ir "Kauno grūdai". Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (4:20). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą, bet komandas vis tiek skyrė dviženklis pranašumas – (22:34). Trečią kėlinį komandos sužaidė apylygiai ir po trijų kėlinių komandas skyrė 14 taškų – (39:59). Visgi ketvirtame kėlinyje svečiai nepasidavė, padidino persvarą laimėjo rungtynes rezultatu – (50:73).

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno grūdai", kurie pirmieji pelnė 7 taškus iš eilės. Vėliau pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir šeimininkams ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (7:2). Per likusį laiką svečiai surengė spurtą (2:13) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (4:20).

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, "Baubilas & Granex" komanda atrado savo žaidimą, kuris leido šiek tiek sumažinti atsilikimą iki 13 taškų – (9:22). Kėliniui įpusėjus komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie 2 minutes rezultatas buvo – (16:32). Per likusį laiką šeimininkams pavyko surengti spurtą (6:2) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 12 taškų – (22:34).

Trečiasis kėlinys nelabai išsiskyrė iš antro, "Baubilas & Granex" komanda pirmoje kėlinio dalyje po truputi mažino skirtumą kuris kėliniui įpusėjus sumažėjo iki 10 taškų – (33:43). Vėliau "Kauno grūdams" pavyko sužaisti rezultatyvesnę atkarpą (6:10), kuri leido po trijų kėlinių pirmauti rezultatu – (39:53).

Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė po dvi rezultatyvias atakas. Vėliau svečiai surengė spurtą (0:9) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 23 taškai – (44:67). Per likusį laiką niekas nepasikeitė ir rungtynės baigėsi rezultatu – (50:73).

Po pralaimėtų rungtynių "Baubilo & Granex" komandos žaidėjas kalbėjo: "Paleidom pradžią, buvome kažkiek juos pasiviję, paskui vėl paleidom. Jie šiandien pataikė, mes neapsigynėm ir viskas. Trūko šiandieną traumuotu žaidėjų... Nieko nepadarysi, pralošėm, tai pralošėm."

Baubilas & Granex: Marius Nenartavičius – 15 tšk. (15 atk. kam.), Deividas Stirbinskis – 13 tšk., Daumantas Židanavičius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno grūdai: Rytis Vainikevičius – 22 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Balsys – 15 tšk., Ramūnas Michalkevičius – 12 tšk., Vaidotas Stankevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Praninskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 kovo 18 d., 00:07 val.
Rungtynėse žaidė Mantas Ciganas, o ne Nerijus Ciganas.
„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo pirmą kartą suklupusius „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)