DENTIST TEAM & WORLD COUTURE vs SWECO HIDROPROJEKTAS (75:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Sweco hidroprojektas" per paskutinę rungtynių minutę iškovojo pergalę

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 23:24 val., peržiūros: 2020

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Dentist team & World couture" ir svečių "Sweco hidroprojektas" ekipų. Pirmojoje rungtynių pusėje pranašesni buvo svečiai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo keturiolikos taškų persvarą, tačiau trečiojo kėlinuko eigoje skirtumas tarp komandų buvo ištirpęs iki dviejų taškų, bet spurtavę svečiai įgijo devynių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje rezultatas buvo išlygintas, tačiau protingiau sužaidę "Sweco hidroprojekto" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 75:83 (17:12, 11:30, 19:14, 28:27).

Pirmojo kėlinuko pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir po poros minučių komandas skyrė vos vienas taškas. Vėliau šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo trijų taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė du R.Undraičio taškai su pražanga. Po realizuoto baudos metimo rezultatas tapo lygus. Kiek vėliau komandos dar kartą apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po jų sekė penki iš eilės šeimininkų taškai, kurių dėka po pirmojo kėlinuko jie pirmavo 17:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau netrukus, po atkarpos 7:2 "Dentist team & World couture" ekipos krepšininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Po šių veiksmų "Sweco hidroprojekto" žaidėjai surengė spurtą 18:0, kurio dėka svečiai ne tik persvėrė rezultatą, bet ir įgijo užtikrintą vienuolikos taškų persvarą. Į tai šeimininkai sugebėjo atsakyti tik vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar penki iš eilės svečių taškai, suteikę jiems keturiolikos taškų pranašumą. 28:42.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkų krepšininkai pradėjo demonstruoti geresnį puolimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė mažėti. Po pirmųjų trijų minučių šeimininkų deficitas ištirpo iki šešių taškų. "Sweco hidrprojekto" žaidėjas pataikė dvitaškį, tačiau iškart po jo sekė dar šeši iš eilės "Dentost team & World couture" ekipos taškai, leidę jiems priartėti dviejų taškų skirtumu. Svečiai nepasimetė ir netrukus surengė spurtą 7:0, kuris truko iki kėlinuko pabaigos ir suteikė svečiams devynių taškų pranašumą. 47:56.

Paskutiniame ketvirtyje užvirė atkakli kova. Jau pirmosiomis kėlinuko minutėmis šeimininkų žaidėjai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki trylikos taškų, tačiau šeimininkai nenorėjo taip lengvai pasiduoti netrukus pradėjo tirpdyti deficitą, kol, galiausiai, maždaug kėlinuko viduryje rezultatas tapo lygus. "Sweco hidroprojekto" žaidėjai nepasimetė ir pelnė penkis taškus iš eilės įgydami penkių taškų persvarą. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, kol kėlinuko pabaigoje išsibaudavo net trys šeimininkų krepšininkai, o tuo pasinaudoję svečiai iškovojo pergalę rezultatu 75:83.

Nugalėtojų komentaras : " Rungtynių pabaigoje geriau apsigynėme. Visi buvome pavargę po savaitgalio, todėl ta pergalė ir buvo tokia sunki, tačiau nesvarbu, kaip aš visą laiką sakau – pergalė yra pergalė ".

"Dentist team & World couture" : A.Žotkevičius 30 (25 naud., K.Matukaitis (10 atk.kam.) ir D.Stašaitis (24 naud., 12 atk.kam.) – po 12 taškų.

"Sweco hidroprojektas" : M.Šumlinskas 29 (39 naud., 16 atk.kam., 9 išprov.praž.), R.Undraitis ir D.Čepulis (25 naud., 13 atk.kam., 5 išprov.praž.) – po 16, D.Baranauskas 15 (7 rez.perd., 6 išprov.praž.) taškų.

"Sweco Hidroprojektas" iškovojo nesunkią pergalę (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 21:46 val.)"Sweco hidroprojektas" rungtynių pabaigoje palaužė "Minordiją" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)"Sweco Hidroprojektas" pratęsime nukovė "ESS ĮSP & VP Santermitą" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Sweco hidroprojektas" nepasigailėjo "Mechel Nemuno" ir pagerino ne vieną "Įmonių" lygos rekordą (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)"Sweco Hidroprojektas" nesunkiai parklupdė savo varžovus (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Sweco Hidroprojektas" skaudžiai pašventino debiutuojančius "Įmonių" lygoje "Viči Banzai" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 14:12 val.)