Banga vs Šilainiai (103:96)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą.

2015 vasario 27 d., Penktadienis, 00:09 val., peržiūros: 1028

Ketvirtadienį, vasario 26 dieną, VDU sporto centre įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Banga" ir svečiai "Šilainiai". Rungtynes geriau pradėjo "Šilainiai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (24:27). Antrame kėlinyje svečiams dar 2 taškais pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 5 taškai – (46:51). Trečiame kėlinyje "Šilainiai" vėl dominavo ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – (72:85). Visgi ketvirtasis kėlinys buvo visiška priešingybė pirmiems trims kėliniams, "Bangos" krepšininkams pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti, kuris leido iškovoti pergalę rezultatu – (103:96).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Šilainių" ekipos taškais, netrukus į tai "Banga" atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir sužaidus nepilna minute rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir rezultatas vėl buvo lygus - (9:9). Sužaidus dar vieną minutę ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (15:14). Prabėgus dar 3 minutėms "Šilainių" ekipai pavyko persverti rezultatą ir atitrūkti 6 taškais – (17:23). Visgi per likusį laiką "Bangos" ekipai pavyko sumažinti skirtumą tarp komandų per pusę ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:27).

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus 2 minutes sugebėjo padvigubinti skirtumą – (28:34). Vėliau sekė puiki šeimininkų atkarpa – (10:0), po kurios kėliniui įpusėjus rezultatas tapo palankesnis šeimininkams – (38:36). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko surengti puikią atkarpą – (1:15), po kurios pasikeitė pirmaujanti komanda – (41:49). Per likusį laiką "Bangos" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai – (46:51).

Trečio kėlinio pradžią vėl geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie sužaidus apie 3 minutes sugebėjo padidinti skirtumą iki 13 taškų – (54:67). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko toks pats 13 taškų – (60:73). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes "Šilainių" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 20 taškų – (65:85). Per likusį laiką "Bangos" ekipai pavyko pelnyti 7 taškus ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų – (72:85).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo galingu šeimininku spurtu, po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (84:85). Vėliau sužaidus dar apie minutę "Bangos" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (87:84). Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko greitai išlyginti rezultatą ir jį persverti savo naudai – (87:92). Prabėgus dar 1 minutei "Bangos" ekipai pavyko pelnyti 8 tašus iš eilės ir pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (95:92). Visgi per likusį laiką svečiams persverti rezultato nepavyko, šeimininkai užtikrintai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, dar šiek tiek padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (103:96).

Po laimėtų rungtynių "Bangos" komandos treneris kalbėjo: "Nepasakyčiau, kad buvo labai geros rungtynės, vėl eilinį kartą sakiau vaikinams, jeigu pradedame gintis viskas gaunasi, jeigu tris kėlinius "durnių" voliojam taip ir yra minus dvidešimt. Pradėjome gintis ir viskas atsistojo į savo vietas."

Banga: Aurimas Karbauskas – 30 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Arnas Lubys – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Jurgis Čėsna – 17 tšk., Lukas Kriščiūnas – 12 tšk., Mintautas Bulanovas – 12 tšk.

Šilainiai: Mantautas Patašius – 30 tšk. (21 atk. kam.), Edvinas Adomaitis – 21 tšk. (19 atk. kam.), Justas Ališauskas – 14 tšk. (11 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 13 tšk., Lukas Karalius – 12 tšk.

„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)