Kaunas vs Lietuvos šaulių sąjunga (63:68)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 31 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą.

2014 kovo 31 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1234

Kovo 31 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos didžiosios taurės ketvirtfinalio pirmosios rungtynės tarp "Lietuvos šaulių sąjungos" (svečiai) ir "Kaunas" (šeimininkai) ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį (11:19). Antrame kėlinyje "Lietuvos šaulių sąjungos" krepšininkai toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 16 taškų – (21:37). Trečiame kėlinyje užvirė apyligi kova, kuri leido "Kauno" ekipai sumažinti skirtumą iki 13 taškų – (36:49). Ketvirtame kėlinyje "Kauno" ekipa ėmė naudoti spaudimą, kuris leido priartėti iki svečių, bet rungtynes laimėjo "Lietuvos šaulių sąjunga" rezultatu – (63:68).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmas 4 minutes įsiveržė į priekį (2:7). Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir likus žaist 3 minutes priekyje vis dar buvo svečiai – (7:11). Per likusį laiką "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipai pavyko surengti spurtą (4:8) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:19).

Antrą kėlinį svečiai pradėjo galingu spurtu 2:9, kuris leido pirmą kartą rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą – (13:28). Kėliniui įpusėjus abiejų komandų žaidimas supanašėjo, kuris išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu – (21:37).

Po ilgosios pertraukos komandos pradėjo trečią kėlinį apyligiu žaidimu, kuris truko visą kėlinį. Visgi trečiais kėlinys geriau susiklostė "Kauno" ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki 13 taškų – (36:49).

Ketvirtą kėlinį pradėjo 5 sausais taškais, kurie padidino skirtumą tarp komandų iki didžiausio rungtynėse 18 taškų – (36:54). Vėliau sekė "Kauno" ekipos spurtas (20:5), kuris likus žaisti 2 minutes leido šeimininkams priartėti iki svečių 3 taškais – (56:59). Per likusį laiką užvirė nuožmi kova, abi komandos neketino pasiduoti. Visgi "Lietuvos šaulių sąjungos" komandai pavyko išlaikyti likusią persvarą ir rungtynės baigėsi svečių pergalę rezultatu – (63:68).

Po laimėtų rungtynių "Lietuvos šaulių sąjungos" treneris kalbėjo: "Gale praradome pagrindinį ir vieninteli savo įžaidėja K.Rainį, kuris gavo techninę pražangą, prisirinko nereikalingų baudų ir kai mumis varžovai pradėjo spausti, neturėjome reikiamo žmogaus kuris galėtu išsivaryti kamuolį. Tas iš tikro pakišo didelę klaidą, nes mūsų kitas įžaidėjas pasimetė prieš varžovų spaudimą. Kitas dalykas varžovai yra jaunesni ir žaidžią greitesnį žaidimą negu mes, ant galo dar pritrūko jėgų. Bet esame laimingi, kad šiandieną iškovojome pergalę, buvo svarbiausios sezono rungtynės, dabar dar turime didesnius šansus žengti į kitą etapą."

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno" ekipos treneris kalbėjo: "Pradėjome varžovus spausti nuo trečio kėlinio, bet visas rungtynes fiziškai nepajėgėme juos užspausti, vėliau pritrūko jėgų. "Chebra" sakė, kad aikštė buvo slidi, bet visiems sąlygos vienodos. Na mes turime greitą žaidimą žaisti, ko šiandien pirmoje pusėje nebuvo."

Kaunas: Andrius Olberkis – 20 tšk., Gediminas Šuklevičius – 12 tšk., Vytenis Preidis – 9 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 18 tšk. (17 atk. kam.), Andrius Čekanauskas – 17 tšk., Kristupas Rainys – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

algelis2014 balandžio 01 d., 00:02 val.
"Slidi" aikste?Ten ciuozykla,o ne slidi.
„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai įveikė „Kauno Švogerių“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)Lietuvos Šaulių Sąjunga pranoko Kaunas ekipą (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno“ komanda po sunkios kovos antrą kartą įveikė „Transalmio“ ekipą. (2014 kovo 22 d., šeštadienis, 13:20 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ emocijų kupinose rungtynėse nukovė „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ vos neprisižaidė su keturiais likusiais „Atleto“ krepšininkais (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 23:09 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ įveikė „KMAIK & Brevitra“ komandą (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:21 val.)