Tegra vs Pazintysxxx.com (80:97)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Š. Marčiulionio krepšinio akademijos filialas, Vytenio g. 6/23, Vilnius, LT-03113

Pazintysxxx.com rezultatu 97:80 pranoko Tegrą

2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 816

VKL Elito divizione sostinės derbyje "Tegra" savo namų aikštelėje nepasipriešino "Pazintysxxx.com" ekipai ir turėjo pripažinti jos pranašumą rezultatu 97:80.

”Pažintysxxx.com“ susitikimą pradėjo itin kovingai nusiteikę ir po R. Matulio tolimo metimo svečių ekipa atitrūko 7:2. „Tegrai“ nesisekė ne tik atakuoti tiek iš tolimų, tiek iš artimų distancijų, bet ir apsiginti, o T. Šalbinskas trečiąją pirmojo kėlinio minutę buvo nubaustas technine pražanga. ”Pažintysxxx.com“ atitrūko 12:2. Po ilgos tylos dvitaškį aikštelės šeiminkams pelnė G.Sušinskas, tačiau A.Palaima, po D. Novickio rezultatyvaus perdavimo, atsakė dvitaškiu, išprovokuota pražanga bei realizuotu baudos metimu (15:4). Po pirmųjų dešimties minučių „Tegros“ deficitas siekė 13 taškų 15:28.

Efektingu dėjimu A.Palaima antrojo kėlinio pradžioje pademonststravo, jog „Tegrai“, norint pakovoti dėl pergalės, teks gerokai pasistengti (17:32). Nors „Tegra“ paprašė jau antros minutinės pertraukėlės, tai negelbėjo – A.Palaima iš karto po jos smeigė tolimą metimą bei dar labiau padidino svečių persvarą. Netrukus tolimą metimą pridėjo ir G.Andrijauskas (19:46). Po trijų kėlinių – 29:46.

Didžioji pertrauka itin naudinga buvo svečių ekipos sielai bei lyderiui D. Novickui, po kurios jis, tik įžengęs į aikštelę, smeigė du tritaškius iš eilės. Toliašaudei ”Pažintysxxx.com“ artilerijai tai buvo tik startas – tolimą metimą pridėjo A.Palaima, o po J.Jurgo dvitaškio „Tegros“ vyriausiasis treneris Arūnas Umbrasas suskubo prašyti minutinės pertraukėlės (31:57). Po jos dar vieną tolimą trijų taškų vertės metimą smeigė D.Novickas, o „Tegros“ stovykloje išliko dar viena problema – traumą patyrė bei mačo tęsti nebegalėjo komandos lyderis A.Dzeranovas. Vis tik sudėti ginklų šeimininkai neketino – jau netrukus H.Šliogeris išprovokavo pražangą, sumetė abu baudos metimus, o kitoje atakoje smeigė tritaškį. Bet „Tegros“ deficitas vis tiek liko sunkiai įveikiamas (36:60). Po trisdešimties žaidimo minučių – 49:76.

Solidžią persvarą susikrovę "Pazintysxxx.com“ lemiamajame ketvirtyje kiek atsipalaidavo, o „Tegra“, tai išnaudodama, spurtavo 16:0 (69:85). Tiesa, šis spurtas nuotaikos svečiams nesugadino – ant atsarginių suolo likę žaidėjai, linksmai nusiteikę, aptarinėjo rungtynes bei motyvavo aikštelėje esančius komandos narius. O ir dėl šimtojo taško pastangų dėjo ne per daugiausiai. Rezultatas 97:80 ir taip byloja apie akivaizdų ”Pazintysxxx.com“ pranašumą šiose rungtynėse.

Arūnas Umbrasas, "Tegros" treneris:

Labai sunku paaiškinti, kas nutiko. Atrodo, buvome nusiteikę, tačiau pirmą kėlinį žaidėme kaip antru bėgiu vairuodami automobilį. Nepataikėme savo metimų, neatsikovojome atšokusių kamuolių, o priešininkai puikiai atako iš trijų taškų zonos. Taip ta persvara ir išaugo.

Nežinau, gal perdegėme. Sunku paaiškinti tokį žaidimą. Keletą rungtynių prieš šį mačą žaidėme tikrai gerai ir tokio rezultato šiandieną nesitikėjome. Rezultatas parodus, tačiau pats žaidimas šiandieną nesiklijavo. Nesumetėme savo metimų, kuriuos įprastai pataikome. Net iš po krepšio, net baudos metimų...

Ar barsiu auklėtinius? Ne (juokiasi, – aut. past.). Pasišnekėsime draugiškai ir tiek. Iš karto po rungtynių keliaujame apsitarti.

Algirdas Milonas, "Pazintysxxx.com" treneris:

Rungtynės vyko labai gerai. Buvo geras pataikymas, vyrai susikoncentravo. Jie žino, jog priešininkų komanda yra rimta, ir atsipalaiduoti nėra galima. Ekipa labai gerą darbą atliko mačo pradžioje, taip pat labai gerai sužaidė trečiajame kėlinyje. Taip padarėme skirtumą, kuris buvo saugus.

Žaidėjai, kurie yra šioje ekipoje, turi didelę patirtį ir gerą meistriškumą. Jie bet kada gali priimti teisingą sprendimą, kuris ir nulemia mikrodvikovas. O tas geras pataikymas būna praktiškai visose mūsų rungtynėse.

Kalbant apie priešininkus, "Tegra" yra viena iš rimčiausių šios lygos komandų ir, manau, prieš ją kautis teks dar ne kartą.

Tegra: Henrikas Šliogeris – 19 tšk., Tadas Šablinskas – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Girnius – 12 tšk., Edgaras Pundzius – 10 tšk.

Pazintysxxx.com: Janas Jurgo – 20 tšk., Dainius Novickas – 16 tšk., Algirdas Palaima – 13 tšk., Edvinas Ruzgas – 13 tšk., Gytis Andrijauskas – 13 tšk., Rolandas Matulis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: "Tegra" 0, "Pazintysxxx.com" 33.
Didžiausias spurtas: 16:0 (69:85), "Pazintysxxx.com" 11:0 (17:39).
Pirmaujanti komanda keitėsi 0 kartų, rezultatas buvo lygus 1 kartą.

„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)Vilniaus Elito lygos derbyje pergalę iškovojo „Tegra“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:38 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)