STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs KRASTA AUTO KAUNAS (85:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LSMU VA sporto salė, Tilžės g. 18 Kaunas

Po labai atkaklios ir permainingos kovos pergale džiaugėsi Statybu vizija & LVA

2012 sausio 15 d., Sekmadienis, 19:03 val., peržiūros: 2896

Sausio 15 dieną, LSMU VA sporto salėje susitiko Statybų Vizija & LVA (šeimininkai) ir Krasta Auto (svečiai). Rungtynes po labai atkaklios kovos laimėjo Statybų Vizija rezultatu 85:82 (14:22, 28:20, 22:25, 21:15).

Pirmąjį kėlinį sėkmingai pradėjo "Krasta Auto" 4-tasis numeris M.Vilimas, kuris pradėjo 8 taškų seriją šios komandos naudai. Pabūgę "Statybų vizijos" vikrieji atsakė priešininkams pirmuoju tritaškiu, kurį pelnė 11-tasis numeris A.Bartusevičius.

Pirmajame kėlinyje dažnai daromos šeimininkų klaidos vedė komandą į pesimizmą ir taip sudarė sąlygas svečiams sėkmingai dominuoti žaidime atiplėšiant 10 taškų persvara savo naudai.

Akivaizdžiai pailsėję po minutės pertraukėlės "Statybų vizijos" žaidėjai pradėjo agresyvų žaidimą ir 13-tasis žaidėjas M.Narbutas pelnė 2 taškus prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, užbaigdamas jį rezultatu 14:22 "Krasta Auto" komandos naudai.

Lyderiavę pirmajame kėlinyje "Krasta Auto" parodė savo pranašumą ir antrojo kėlinio pradžioje , kai komandos kapitonas aukštaūgis 6- tuoju numeriu žaidžiantis G.Rinkevičius pelnė pirmuosius du taškus komandos naudai. Į šį dvitaškį sėkmingai atsakė šeimininkų 13-tasis žaidėjas M.Narbutas, kuris taiklia ranka pataikė pirmąjį tritaškį "Statybų vizijos" naudai.

Šeimininkų suregzta tritaškių taktika greitai buvo išnarpliota ir šeimininkams neliko nieko kita, kaip bandyti veržtis link varžovų krepšio kur jau karaliavo svečių kapitonas G.Rinkevičius, kuris blokavo net tris varžovų metimus.

Likus mutei su puse iki antrojo kėlinio pabaigos Statybų Vizija paleido iniciatyvą iš savo rankų ir leido Krasta Auto priartėti iki minimumo. Taigi po dviejų kėlinių rezultatas lygus – 42:42.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dvitaškį pelniusiu V.Babrausku, Krasta Auto į tai atsakė tritaškiu, kurį įsūdė 13- asis numeris Šarūnas Petraitis. Šiame kėlinyje abi komandos pradėjo žaisti kur kas agresyviau, tai rodo daugybė surinktų pražangų vos per kelias minutes. Akivaizdžiai padėjusi minutės pertraukėlė ir pasitarimas Statybų Vizijai mažiau nei per minutę padėjo pasivyti priešininkus pelnius šešis taškus iš eilės. Baigiantis trečiąjam kėliniui Krasta Auto turėjo trijų taškų pranašumą. Po trijų kėlinių išliko tas pats skirtumas ir trečiojo kėlinio pabaigos švilpukas užfiksavo rezultatą 64:67.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 6:2 ir rezultatas vėl persisvėrė Statybų Vizijos naudai – 70:69. Tuo metu traumą patyrė vienas iš šeimininkų lyderių Vaidas Babrauskas. Be jo atrodė komanda palūžo nes skirtumas pradėjo augti Krasta Auto naudai, tačiau atsipūtęs, po minutės pertaukėlės grižo su dviguba energija, įmetė tritaškį ir vėl išvedė savo komandą į priekį trim taškais – 76:73. Komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau skirtumas nepasikeitė – 81:78. Keturis taškus iš eilės pelnė svečiai ir išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė LVA ir išplėšė pergalę rezultatu – 85:82.

Po rungtynių nugalėtojų atstovai teigė – teisėjai dirbo savo darbą puikiai, jokių priekaištų jiems neturime. Kaip sakoma nugalėjo stipriausi.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Matas Narbutas (34, 35 naud. bal, 8 per. kam.), Marius Petrauskas (20, 11 atk. kam.), Vaidas Babrauskas (18, 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo – Giedrius Rinkevičius (23, 40 naud. bal., 17 atk. kam., 7 rez. perd.), Šarūnas Petraitis (23), Justinas Leitanas (18, 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Mantas Vilimas (16) taškų.

Po labai atkaklios kovos pergalę šventė "BEST 4 YOU" komanda (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)Įtemptose rungtynėse "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" taip ir nepavyko pavyti "Statybų Vizijos & LSMU VA" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse "Statybų vizija & LSMU VA" nugalėjo "Krasta auto Kaunas" (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:37 val.)Atkakliame aštuntfinalio mūšyje pergalę išvargo "Envilt / Talga & Big" (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Krasta Auto Kaunas" po atkaklios kovos pasidabino "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės bronza (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:55 val.)Po įtemptos kovos laimėjo "Kauno Tiltai" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:55 val.)Krasta Auto po atkaklios kovos pranoko Kauno Grūdai - 2 ekipą ir žengė į įmonių lygos pusfinalį (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:56 val.)