Agava & Automatinių sistemų servisas vs Kauno aerouostas & Lana lecta (67:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1152

Sausio 16 dieną LSMU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių (2 etapas) rungtynės tarp „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (šeimininkai) ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (svečiai) ekipų. Visą susitikimą vyko atkakli kova, kurioje po pirmų dviejų kėlinių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pirmavo 4 taškais. Trečiajame kėlinyje pastariesiems pavyko šiek tiek nutolti, o po trečio kėlinio ekipas skyrė 7 taškai. Per lemiamą kėlinį „Agava & Automatinių sistemų servisas“ neilgai trukus pavijo varžovus, o nuo to momento vyko itin atkakli kova. Likus žaisti 1 minutei ir rezultatui esant lygiam E.Kunigonis pataikė labai svarbų tritaškį, kuris, kaip paaškėjo vėliau, buvo pastutinis taiklus metimas rungtynėse. Tad po 40 minučių kovos pergale džiaugėsi „Kauno aerouostas & Lana lecta“ rezultatu 70:67 (18:14, 22:22, 19:16, 11:15).

Per pirmąsias 4 -ias susitikimo minutės ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, o ekipas skyrė tik taškas „Kauno aerouostas & Lana lecta“ naudai – 8:9. Vėliau pastarieji surengė spurtą 7:0, kurio metu atitrūko 8 taškais – 8:16. Visgi per likusį laiką „Agava & Automatinių sistemų servisas“ priartėjo prie varžovų, o po pirmųjų 10 minučių ekipas skyrė 4 taškai 14:18.

Antrajame ketvirtyje „Agava & Automatinių sistemų servisas“ daugiausia varžovus baudė iš trijų taškų zonos, o kėlinio pradžioje tik tritaškiais metimais pasižymėdami šeimininkai (pataikyti 4) sugebėjo aplenkti „Kauno aerouostas & Lana lecta“ – 26:24. Visgi, vėliau „Kauno aerouostas & Lana lecta“ puolimas tapo efektyvesnis už priešininkų, tad pirmaujančios ekipos statusą vėl buvo susigrąžinę svečiai. Galiausiai sužaidus antrą dešimtį minučių ekipas skyrė tie patys 4 taškai 36:40.

Po didžiosios pertraukos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ ekipai pirmosios kelios minutės klostėsi daug sėkmingiau nei varžovams – laimėta atkarpa 12:5 šiai ekipai leido išsiveršti į priekį – 48:45. Tačiau priešininkai atsakė taip pat laimėdami atkarpą, kurios dėka svečių ekipos pranašumas pakilo iki didžiausios šiame susitike turėtos, 9 taškų – 48:57. Kėlinį užbaigė M.Dimša, o po 3 ketvirčio ekipas skyrė 7 taškai 52:59.

Per paskutines 10 minučių „Agava & Automatinių sistemų servisas“ pavyko pasivyti savo varžovus, o likus vienai minutei buvo lygu – 67:67. Kaip minėta anksčiau, E.Kunigonis tritaškiu išvedė ekipą į priekį 67:70. Po to sekė nesėkmingos abiejų ekipų atakos. Po „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neišnaudotos galimybės puolime, šeimininkai atkovoję kamuolį dar turėjo 5 sekundes iki rungtynių pabaigos, tad „Agava & Automatinių sistemų servisas“ dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau, per tą likusį laiką, metimo atlikti nebepavyko. Rungtynės baigėsi „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pergale 70:67.

Tomas Ananka „Kauno aerouostas & Lana lecta“

Ar sunku šiandien buvo žaisti?

Sunku buvo, emocingai. Biški teisėjai šiandien neteisingai švilpė, na, bet nieko, ką padarysi. Tik tiek, kad techninę gavom – dar nėra taip buvę (juokiasi). Laimėjom, viskas gerai. Atsileidom, pavargom truputį, mažai mūsų, bet sulošėm. Viskas gerai.

Audrius Šalaševičius „Agava & Automatinių sistemų servisas“

Sėkmė gale nusišypsojo varžovams. Gale buvo lygu, nežinau, atrodo 9 nr. pataikė tritaškį. Sėkmė šįkart lydėjo juos.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Salmanavičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Čepkauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Jonas Pacevičius – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Nevas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Kestutis Urbaitis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 23:39 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepavykus „užsikabinti“ rungtynės baigėsi užtikrinta „Sweco“ pergale (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:21 val.)