SLKALDK AKADEMIJA vs KAUNAS (66:47)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"SLKALDK Akademija" palaužė "Kauno" pasipriešinimą

2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 3490

Trečiadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynėse "SLKALDK Akademija" (toliau "Akademija") susitiko su "Kaunu". Pirmieji du kėlinukai žadėjo atkaklią ir intriguojančią dvikovą iki susitikimo pabaigos. Vis tik, po ilgosios pertraukos "Kauno" žaidėjų jėgos ėmė sekti, o tuo netruko pasinaudoti varžovai. Jie prieš lemiamą kėlinuką turėjo saugią 15-os taškų persvarą (54:39). Per paskutinias 10 žaidimo minučių šeimininkai išlaikė savo pranašumą bei šventė pergalę (66:47).

Rungtynes kiek užtikrinčiau pradėjo "Kaunas", kuris pirmosiomis minutėmis išsiveržė į priekį (5:8). Dar labiau svečių pranašumas padidėjo po taiklaus Karolio Zubernio tritaškio (7:11). Tadas Vasiliauskas ir Donatas Gimžauskas pataikė po tritaškį ir jau "Smagiai Laiką Krepšinio Aikštelėje Leidžianti Draugų Kompanija Akademija" priekyje (13:11), vėliau (15:11). Tačiau "Kaunas" dar kartą "iškišo nosį" į priekį po taiklaus tritaškio, kurį pataikė Remigijus Vaičikauskas (15:16). Kėlinuką dvitaškiu užbaigė Arūnas Žotkevičius (17:16).

Antrojo kėlinio pradžioje Tadas Vasiliauskas pataikė du tolimus tritaškius ir tai padėjo šeimininkams atitrūkti (23:18). Nors dvi baudas sumetė Eimantas Voveraitis, tačiau "Akademija" atsakė atkarpa 8:0 ir ekipas jau skyrė dviženklis skirtuams (31:20). Remigijus Vaičikauskas ir Rytis Pranarauskas dviem tritaškiais padėjo savo ekipai atsitiesti (33:26).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu taikliu "Kauno" tritaškiu, kurį pataikė Remigijus Vaičikauskas (33:29). Vis tik, tuomet šeimininkai įkrito į gan gilią duobę, tuo pasinaudoje "Akademijos" žaidėjai spurtavo 12:2 ir dar labiau padidino atotrūkį (45:31). Eimantas Voveraitis pataikė tritaškį, tačiau Robertas Trepočka ir Tadas Vasiliauskas kartu pelnė keturis taškus (49:34). Kėlinuką komandos užbaigė apsikeisdamos penkiais taškais (54:39).

Lemiamas ketvirtis nepasižymėjo rezultatyumu. Žaidimas aikštėje išsilygino, o komandos pradėjo daryti gan daug broko, kas trugdė rezultatyviai užbaigti atakas. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 14 taškų (59:45). "Akademija" kiek padidino apsukas ir pelnė 7 taškus be atsako (66:45). Kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė Karolis Zubernis, tačiau tai jo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (66:47).

Po rungtynių "Kauno" komandos treneris Vytenis Preidis nedaugžodžiavo: "Varžovų šiandien susirinko daugiau, o mums neužteko jėgų. Buvome šešiese, todėl buvo sunku, sunkiai sekėsi susikoncentruoti. Varžovų žaidimas paliko gerą įspūdį, žaidė komandinį krepšinį, gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių".

"SLKALDK Akademijos" strategas Linas Juknys apie rungtynes kalbėjo: "Manau, kad esame geresnė ir įvairiapusiškesnė komanda nei varžovai. Taip pat svarbus faktorius, įtakojęs mūsų pergalę – mūsų buvo daugiau. Varžovus pakankamai gerai žinome nuo praėjusių metų atkrintamųjų varžybų. Ko gero apie tai daug kalbėti nereikia. Su tokiomis komandomis kaip "Kaunas" tu niekada negali atsipalaiduoti, jos kaip peilis: vos atsipalaiduosi ir jos tai skaudžiai įpjaus".

"SLKALDK Akademiją" į pergalę vedė: Tadas Vasiliauskas 23 taškai, Robertas Trepočka 14 taškų (24 atk. kam), Arūnas Žotkevičius 9 taškai

"Kauno" gretose išsiskyrė: Karolis Zubernis 12 taškų, Eimantas Voveraitis (10 atk. kam) ir Remigijus Vaičikauskas po 11 taškų

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

LinasJ2012 kovo 15 d., 23:24 val.

įveskit vardą pavardę į Google ir sužinosit, kad iš 7 komentare išvardintų teisingi tik pirmi du. Kol dar kosmonautu nepavadinot pasakysiu, kad esu buhalteris. Neįsivaizduoju iš kur galėjo atsirasti versija, kad esu dėstytojas

100ras2012 kovo 15 d., 15:42 val.

Gal ir neduos į kailį tas psichas, bet jei į dūdą nepasiūlys, tai nx tikrai pasiųs. Kaip toks neprognozuojamas teisėju gali būt?

100ras2012 kovo 15 d., 15:38 val.

negi iš tiesų galvojate kad LJ labai įdomi kieno nors nuomonė? Optimistai esate, jeigu galvojate kad taip    Prajuokinot

"SLKALDK Akademija" įveikė Kauno NTI-PN ekipą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:33 val.)"SLKALDK Akademija" įtikinamai įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)"SLKALDK Akademija" įtemptose rungtynėse palaužė "Lietuviškus Patiekalus" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:33 val.)"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)"SLKALDK akademija" iškovojo dar vieną pergalę (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:06 val.)"SLKALDK Akademija" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:10 val.)"SLKALDK Akademija" paskutiniame kėlinyje nugvelbė pergalę iš "Lietuviškų Patiekalų" panosės (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Dumblo" penketukas įveikė "Kauno" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Kaunas" palaužė "Forto amicus 2" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)"Kaunas" tik po atkaklios kovos palaužė "Lietuviškus patiekalus" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 21:23 val.)