ENVILT / TALGA & BIG vs KAUNO TILTAI (73:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 10 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais"

2012 vasario 10 d., Penktadienis, 23:02 val., peržiūros: 2255

2012 vasario 10 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko "Envilt / Talga & Big" (šeimininkai) ir "Kauno Tiltai" (svečiai). APylygiai vykusiose rungtynės, ketvirtąjame kėlinyje padidinę apsukas ir nutolę laimėjo Envilt talga & big" ekipa rezultatu 73:53 (22:12, 10:12, 16:14, 25:15).

Rungtynes šeimininkai pradėjo 4 taškais be atsako. Į tai vienu baudos metimu atsakė Tiltai ir sušvelnino skirtumą. Čia pat dar 4 taškus pridėjo Envilt ir pabėgo 8:1. Tritaškį pataikė Mindaugas Mažeika ir nukirpo deficitą per pusę. Per kitas 2 minutes 5 taškus pelnė šeimininkai, 4 atsakė svečiai ir rezultatas 13:8. Kėlinio pabaigą 9:4 geriau sužaidė Envilt ir po pirmojo ketvirčio tuėjo nemažą 10 taškų persvarą – 22:12.

Antrąjį kėlinį jau kur kas galingiau pradėjo Kauno Tiltai ir laimėję pirmų 3 minučių atkarpą 8:2 nukirpo Envilt pervarą iki 4 taškų – 24:20. Kitos 3 minutės buvo tuščios abiems komandoms ir jos sukrapštė vos po 2 taškus. Kėlinį 6:2 užbaigė šeimininkai ir padidino skirtumą iki šiek tiek didesnio 32:24.

Trečiąjį kėlinį labai galingai pradėjo Envilt ir per 2 minutes skirtumas šoktelėjo jau iki 17 taškų – 41:24. Penkis taškus be atsako pelnė Tiltai, į tai 3 atsakė Envilt ir sužaidus 6 minutes šiame kėlinyje 44:29. Kėlinį kur kas geriau užbaigė svečiai laimėdami atkarpą 4:9 ir sumažinę skirtumą vėl iki 10 taškų grąžino intrigą į šias rungtynes – 48:38.

Ketvirtojo kėlinio pradžia taip pat tesėsi taškas į tašką ir sužaidus 3 minutes ir komandos apsikeitus po 6 taškus – 54:44 priekyje vis dar šeimininkai. Tuomet sekė Envilt spurtas 8:3 ir skirtumas išaugo iki 17 taškų – 64:47. Kita 2 minučiu atkarpa baigėsi sėkmingesniu šeimininkų žaidimu ir jie padidino skirtumą dar – 69:51. Kėlinį komandos pabaigė 4:2 ir galutinis rungtynių rezultatas – 73:53.

Rungtynių komentarus rasite video skiltyje.

Geriausiai šeimininkų gretose pasirodė – Mantas Giedraitis (25, 18 atk. kam.), Vygintas Grinis (16), Nerijus Paulauskas (13, 7 rez. perd., 5 išpr. pr.), Gintaras Rinkevičius (10, 5 išpr. pr.) taškų.

Svečiams daugiausia taškų pelnė – Andrius Čekanauskas (19), Evaldas Jančauskas (15, 14 atk. kam., 5 išpr. pr.), Mindaugas Mažeika (10, 10 rez. perd.) taškų.

"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)Envilt/talga & big nesunkiai susidorojo su Hidraulinės sistemos & kompiutera (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 01:06 val.)"ENVILT / TALGA & BIG" nesunkiai susidorojo su "BEST 4 YOU" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:40 val.)"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę (2011 spalio 21 d., penktadienis, 23:53 val.)"Kauno Tiltai" antrojoje rungtynių pusėje susidorojo su "Ryterna" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)