KAMS vs Agava ASS & E+H (68:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais.

2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 00:47 val., peržiūros: 1491

Lapkričio 12-ąją "Kauno mechanikos mokyklos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių dvikova tarp "C" pogrupyje žaidžiančių "Agava ASS & E+H" ( šeimininkai) ir "KAMS" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios svečiai pabėgo į priekį ir nors susirinko tik šešiese, primetę greitą žaidimo tempą privertė varžovus ne kartą tik stebėti į greitą puolimą nubėgusius varžovus. Jau po dviejų kėlinių "KAMS" ekipa pirmavo trigubai,o likusius du kėlinius tiesiog išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 68:45.

Rungtynes svečiai pradėjo 5pelnytais taškais. Į tai šeimininkai atsakė taikliu metimu iš po krepšio,tačiau po H.Butkaus tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 8(10:2). Šeimininkų gretose M.Dimša pelnė du taškus,tačiau ir trečią atkarpą 5:0 surengę svečiai laimėjo kėlinį 15:4.

Antrajame L.Alionis pradėjo savo solo šou ir po 6 jo taškų iš eilės skirtumas siekė 17taškų ribą (21:4). Šeimininkai nerado būdų užpulti prieš svečių judrią zoninę gynybą ir tik pavieniai aukštaūgių taškai leido surinkti 7taškus per kėlinį. Po dar vieno L.Alionio dvitaškio ekipos į didžiąją pertrauką išėjo svečiams pirmaujant trigubai 33:11.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai stengėsi grąžinti intriga ir po A.Šalaševičiaus tritaškio sumžaino deificitą iki 14.(23:37). Visgi tuomet svečiai paspartino žaidimo tempą ir nespėję paskui oponentai buvo priversti bauduotis. "KAMS" laimėjo atkarpą 11:2 ir po trijų kėlinių pirmavo 48:25.

Ketvirtajame ekipos jau buvo susitaikiusios su rungtynių baigtimi ir abi labiau susikoncentravo į puolimą,todėl sužaidė rezultatyviausią varžybų kėlinuką,kuris baigėsi lygiosiomis 20:20. "KAMS" po kiek netikėto pralaimėjimo sezono pradžioje "Celsis" ekipai,iškovojo antrąją pergalę iš eilės,tuo tarpu "Agava ASS & E+H" patyrė 3-ąjį pralaimėjimą ir lieka su viena pergale.

Po varžybų nugalėtojų kapitonas K.Čepukas sakė: " Atėjo stiprūs varžovai,iš pradžių kiek išsigandom,tačiau primetėm savo greitą žaidimą ir laimėjom."

KAMS: Laimonas Alionis – 28 tšk., Henrikas Butkus – 15 tšk., Gintautas Mažeika – 15 tšk. (13 atk. kam.)

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 12 tšk., Marijus Dimša – 10 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Čepkauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)