ECCUA-FURNIKA vs ŠERNAI (82:61)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 25 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Eccua - Furnika" iškovojo dar vieną pergalę

2012 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 00:25 val., peržiūros: 2071

Trečiadienį (01.26), Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Eccua – Furnika“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai) ekipos. Visą laiką pirmavę šeimininkai iškovojo dar vieną pergalę. Rungtynių rezultatas – 82:61 (24:15, 13:16, 28:16, 17:14).

Pirmajame kėlinuke, nuo pat pirmos minutės, į priekį išsiveržė šeimininkai. Jiems kur kas lengviau sekėsi rinkti taškus, o jų varžovams tai buvo sunki užduotis. Svečiai pirmajame kėlinuke prametė labai daug metimų, tiek greitose atakose iš po krepšio, tiek metimus poziciniame puolime. Rezultatas po kėlinio – 24:15.

Antrajame kėlinuke komandos žaidė lygiai. Šeimininkams jau sunkiau sekėsi rinkti taškus, jie šiame kėlinuke pelnė tik 6 taškus iš žaidimo ir pataikė 8 baudų metimus iš 13. Svečius į priekį šiame ketvirtyje vedė K.Žarnauskas, kuris pataikė 2 tritaškius ir pridėjo dar vieną dvitaškį bei baudą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 37:31.

Jeigu po dviejų kėlinių dar buvo intrigą, tai per trečią kėlinį ji labai greitai išblėso. Trečio kėlinio pradžioje solo pasirodymą surengė I.Žygas, kuris pelnė pirmus 8 savo komandos taškus šiame ketvirtyje. Šeimininkai po truputį didino savo pranašumą, o kėlinį užbaigė sužaisdami atkarpą 14:7, tai jiems padėjo įgyti jau pakankamai saugų pranašumą. . Rezultatas po ketvirčio – 65:47.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai dar bandė kabintis į atlapus savo varžovams ir sužaidę atkarpą 3:8 sumažino skirtumą iki 13 taškų. Tačiau po to sekė R. Brovkos ir I. Vinkausko tritaškiai, kurie viską atstatė į buvusias vietas. Taigi rezultatas po rungtynių – 82:61.

Po rungtynių „Eccua – Furnika“ komandos treneris, Rytis Ramanauskas sakė: "Gan sunki pergalė, nes dvi savaites nesportavom. Tik tiek, kad priešininkų nedaug susirinko. Gal tik geriau pataikėm, geriau pabėgom ir taip gavosi.“

„Šernai“ komandos treneris, Andrius Lapinskas sakė: „Trūko pagrindinių žaidėjų. Atėjom atžaisti ir viskas. Gavosi toks lengvas pasižaidimas. Pralaimėjimu nenusimenam, nes atėjom gerai praleisti laiką, pasižaisti, pergalių kažkokių tai nesiekiam.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Eccua – Frunika" – Irmantas Žygas 15 tšk., Rytis Ramanauskas 13 tšk., Darius Baltrušaitis 13 tšk., Saulius Gudavičius 12 tšk.

"Šernai" – Kęstutis Žarnauskas 20 tšk., Vilius Čibirka 14 tšk., Marius Kubilius 12 tšk.

"Eccua & Furnikos" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Eccua - Furnika" sutriuškino "Sporto Maniją & Ekodora 30+" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Šernai" šventė pergalę (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Eccua - Furnika" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:17 val.)"Eccua & Furnika" nepasigailėjo "Lesto" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:54 val.)Grupės lyderiai "ECCUA - Furnika" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2012 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)Visas rungtynes kontroliavę "Šernai" iškovojo pergalę (2012 kovo 02 d., penktadienis, 22:34 val.)"Šernai" dominavo rungtynėse ir be didesnio vargo iškovojo pirmąją pergalę (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 23:10 val.)"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Eccua-Furnika“ įveikė "Makroflex" pasipriešinimą (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)